در آن دیدار در دقیقه ۹۲ گل سالم رضا نورمحمدی بازیکن راه آهن مردود اعلام می شود و بار دیگر غوغای داوری توسط قهرمانی به وجود می آید و او جمله تکراری ندیدم را در پایان بازی به بازیکنان راه آهن در فرودگاه عنوان می کند

به گزارش افکارنیوز ، جنجال دیدار روز جمعه سپاهان - پرسپولیس زمانی شدت گرفت که علی دایی به طور علنی علیه محسن قهرمانی داور مسابقه موضع گرفت و به طور واضح این داور را متهم به تبانی و اخذ رشوه کرد: «من شماره حساب رفقایت را نداشتم. » یا این که: «از قبل می دانستم به سمت سپاهان غش کرده ای. » پس از این صحبت های جنجالی دایی باز هم از داشتن مدارک علیه قهرمانی صحبت کرد. در همین راستا گفته می شود دایی قرار است در برنامه امشب ۹۰ در خصوص مدارکی که علیه قهرمانی دارد صحبت کند. یکی از نزدیکان دایی در مورد حرف های دایی با عادل فردوسی پور در برنامه امشب ۹۰ این گونه توضیح داد که قرار است سرمربی پرسپولیس به ماجرای دیدار راه آهن و مس سه فصل قبل اشاره کند که در آن فصل مس کرمان شانس حضور در جام باشگاه های آسیا را داشت و آخرین دیدار مس برابر راه آهن بود. زمانی که کاروان راه آهنی ها به فرودگاه می رسند، می بینند بر خلاف اعلام قبلی که گفته شده بود محسن ترکی داور است، قهرمانی کارت بلیت پرواز به کرمان را گرفته. گویا ترکی به دلیل کسالت از قضاوت در این دیدار انصراف داده بود.

در آن دیدار در دقیقه ۹۲ گل سالم رضا نورمحمدی بازیکن راه آهن مردود اعلام می شود و بار دیگر غوغای داوری توسط قهرمانی به وجود می آید و او جمله تکراری ندیدم را در پایان بازی به بازیکنان راه آهن در فرودگاه عنوان می کند. یاوری و مظلومی مربیان آن زمان راه آهن و مس بودند.

این فرد نزدیک به دایی بیان این ماجرا از سوی دایی را در برنامه ۹۰ امشب را یکی از مدارک شهریار علیه قهرمانی عنوان می کند.

در همین حال گفته می شود دایی قصد دارد به ماجرا مسئولیت قهرمانی در تورنمنت های یک شرکت بزرگ که هر ساله در مشهد برنامه ورزشی دارند اشاره کند و بگوید قهرمانی مسئول داوری رشته های ورزشی این بازی ها در مشهد است. این شرکت فصل گذشته لیگ برتر تیم داشت و در یکی از بازی های این تیم (ن. ت) برابر فولاد خوزستان دو پنالتی گرفته شد که کارشناسان برنامه ۹۰ اعلام کردند آن صحنه ها پنالتی نبوده است.

همچنین گفته می شود قرار است یکی از فوتبالیست های قدیمی وارد این ماجرا شود و علیه قهرمانی در برنامه ۹۰ شهادت دهد. اگر این فرد خداداد عزیزی بود زیاد تعجب نکنید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات