دروازه بان پرسپولیس که شایعه جدایی اش در نیم فصل به گوش می رسد می گوید که تا آن زمان فرصت زیادی باقی است و در فرصت مناسب بهترین تصمیم را خواهد گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، رضا محمدی درباره آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: «کادر فنی در این مدت تلاش کرده تیم را از نظر روحی به سطح بالایی برساند. امیدوارم بتوانیم ۳ امتیاز بازی با فجر را کسب کنیم. »

وی در خصوص شرایط خودش هم عنوان کرد: «در بهترین شرایط آمادگی بدنی و روحی هستم و تمرینات خوبی را پشت سر می گذارم و فقط منتظر تصمیم کادرفنی برای بازی کردن هستم. »

دروازه بان پرسپولیس در واکنش به این سوال که آیا قرار است در نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا شود، گفت: «فعلا تمام فکر و ذکرم این است که خوب باشم و با آمادگی بالا در تمرینات حضور پیدا کنم. تا نیم فصل خیلی فرصت و زمان باقی مانده و از حالا نمی شود هیچ تصمیمی گرفت اما قطعا در زمانش بهترین تصمیم را می گیرم. »

محمدی درباره تجربه کار با نیلسون تصریح کرد: «نیلسون شاید تنها دروازه بانی باشد که از او خیلی چیزها یاد گرفته ام. او در کنار اینکه دروازه بان خوبی است دوست خوبی هم هست و با وجود اینکه سن و سال بالایی دارد اما در تمام تمرینات با آمادگی بالایی حضور پیدا می کند. نیلسون به من می گفت روز اولی که به پرسپولیس آمدی به همسرم گفتم رضا من را یاد جوانی های خودم می اندازد. »

وی ادامه داد: «مهم ترین نکته نیلسون این است که به هیچ عنوان غرور ندارد و اگر به عنوان دروازه بان اول در کنار ما تمرین می کند بدون هیچ غروری این کار را انجام می دهد که این برای من و بقیه دروازه بان ها بسیار جالب است. »

دروازه بان پرسپولیس در خصوص رکورد" کلین شیت های" نیلسون در این فصل اظهار داشت: «این نشان از آمادگی بالای نیلسون و خط دفاعی ما دارد که کارهای دفاعی را منسجم انجام می دهند، امیدوارم این روند و رکورد در ادامه هم پایدار باشد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات