خسرو حیدری هافبک استقلال در بازی با بوریرام تایلند اخطار گرفت تا بازی با اف سی سئول کره جنوبی را به دلیل محرومیت از دست بدهد.

به گزارش افکارنیوز ، البته خسرو از این موضوع چندان ناراحت نیست و معتقد است بازی برگشت از اهمیت بیشتری برخوردار است و در آن بازی قطعا به استقلال کمک خواهد کرد. حیدری تاکید می کند که بازی با تیم کره ای نسبت به بازی قبلی استقلال سخت تر است و تیمش باید حرفه ای و باهوش بازی کند. خسرو معتقد که تساوی در کره یک نتیجه عالی است و نباختن در بازی رفت می تواند شانس صعود استقلال را بیشتر کند. حیدری در مورد شرایط استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می دهد.

از غیبت  تو مقابل اف سی سئول شروع کنیم. قبول داری بی جهت محروم شدی؟

من هنوز آن صحنه را ندیدم ولی باید بگویم که اتفاق خاصی نیفتاد. من لیز خوردم و بازیکن حریف هم جو داد و در نهایت اخطار گرفتم. فکر می کنم داور سخت گیری کرد.

از اینکه محروم شدی ناراحت نیستی؟

اگر تک بازی بود خیلی ناراحت می شدم ولی بازی برگشت مهمتر است و ما می توانیم در تهران کار را تمام کنیم. فکر می کنم هر نتیجه ای در بازی رفت رقم بخورد، باز هم سرنوشت صعود به بازی برگشت کشیده می شود. من امیدوارم در کره یک نتیجه متعادل بگیریم و در تهران کار را تمام کنیم.

مقابل بوریرام از اینکه دوباره مصدوم شوی ترس نداشتی؟

خیر. دکتر نوروزی که خیلی تلاش کرد که بتوانم به این بازی برسم و حتی به تایلند آمد. واقعا به اندازه کافی  فرصت وجود نداشت تا مصدومیت من برطرف شود و حتی در این بازی به پایم فشار آمد. من تصمیم گرفتم به تهران بیایم چون ماندن من در اردو هیچ فایده ای نداشت. حالا در تهران می توانم بدنسازی کنم و پایم را قوی تر کنم.

شب قبل از بازی چه اتفاقاتی در هتل افتاد؟

همه می دانند چه اتفاقاتی افتاد و ما متاسفانه نتوانستیم خوب استراحت کنیم. من و پژمان منتظری آن شب به اتاق دکتر نوروزی رفتیم و آنجا صدا کمتر بود. با این حال خدا را شکر که ۳ امتیاز را گرفتیم. ما در نیمه اول از گل خوردن  ترس داشتیم و می خواستیم دروازه بسته بماند ولی وقتی گل خوردیم ترسمان ریخت و فکر می کنم تعویض فرهاد مجیدی هم یک تعویض خوب بود. وقتی او آمد شرایط تیم ما تغییر کرد و چهره تهاجمی گرفتیم.

در مورد بازی با اف سی سئول چه صحبتی داری؟

من فکر می کنم بازی با بوریرام یک بازی تدارکاتی مناسب بود تا بتوانیم برای بازی با یک تیم قوی تر خودمان را آماده کنیم. البته اگر در این بازی دفاع مطلق کنیم و عقب بازی کنیم قطعا کره ای ها ما را اذیت خواهند کرد. ما باید در آنجا به فکر حمله هم باشیم در غیر این صورت دچار مشکل می شویم. مطمئنا بازی با اف سی سئول سخت تر است و آنها مطمئنا فشار بیشتری روی دروازه استقلال خواهند آورد. در ضمن باید بگویم بهترین بازیکنان کره مهاجمان این تیم هستند.

فکر می کنی قهرمان آسیا شوید؟

ما در این چند سال قهرمانی لیگ را به دست آوردیم ولی حالا خیلی دوست داریم که در آسیا قهرمان شویم. استقلال مدت ها بود که به جمع ۴ تیم برتر آسیا راه پیدا نکرده بود ولی حالا خوشبختانه این اتفاق افتاده است.

به نظر تو بازی چهارشنبه برای کره ای ها جنبه انتقامی ندارد؟

از چه لحاظ؟

آنها چند ماه پیش در زمین خودشان به تیم ملی ایران باختند. فکر نمی کنی دنبال انتقام باشند؟

فکر نمی کنم این بازی ربطی به بازی تیم ملی داشته باشد در ضمن بازیکنان کره هم حرفه ای فکر می کنند. آنها هم مثل ما دوست دارند به فینال برسند و این یک بازی سخت است.

برخی معتقدند استقلال به تو وابسته است و وقتی غایب هستی این تیم دچار مشکل می شود. نظر خودت چیست؟

اینطور نیست. من نمی توانم بگویم که استقلال به من وابسته است. استقلال نباید به هیچ بازیکنی وابسته باشد. به هر حال هر بازیکنی می تواند برای استقلال تاثیرگذار باشد و شاید غیبت آن بازیکن به چشم بیاید ولی مهم این است که ما یک تیم باشیم و نبود بازیکن نباید به استقلال ضربه بزند. دوست داشتم در بازی رفت به میدان می رفتم ولی مطمئنا در بازی برگشت به استقلال کمک خواهم کرد.

آیا راضی هستی استقلال قهرمان لیگ ایران نشود ولی قهرمان آسیا شود؟

صددرصد راضی هستم که در لیگ قهرمان نشویم ولی در آسیا جام را بالای سر ببریم. استقلال قهرمان لیگ شده ولی مدت هاست که قهرمان آسیا نشده است.

در روزهای اخیر هواداران استقلال در سایت های اجتماعی شدیدا برای هواداران پرسپولیس کری می خوانند در این مورد چه صحبتی داری؟

این دو تیم از قدیم رقیب یکدیگر بوده اند و نظرم این است که استقلالی ها  کمتر از پرسپولیسی ها کری می خوانند. من دوست دارم استقلال و پرسپولیس همیشه پیشرفت کنند و حتی از موفقیت پرسپولیس در آسیا هم خوشحال می شوم.

شرایط استقلال را در لیگ برتر چطور ارزیابی می کنی؟

ما فعلا چند امتیاز عقب هستیم ولی در حال حاضر باید روی بازی های لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کنیم. نکته مهم برای استقلال این است که به فینال آسیا برسد و بعدا روی لیگ تمرکز کند.

در مورد مشکلات مالی استقلال چه صحبتی داری؟
استقلال همیشه مشکل مالی داشته و ما به این موضوع عادت کرده ایم. وجود چنین مشکلاتی باعث می شود که فوتبال ما از کره و ژاپن عقب بیفتد. بازیکنان کره و ژاپن مطمئنا با چنین مشکلاتی مواجه نیستند ولی متاسفانه استقلال با اینکه تا اینجا به جمع ۴ تیم برتر آسیا راه پیدا کرده است ولی با شدیدترین مشکلات مواجه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات