سرمربی تیم ملی وزنه برداری پس از بستری شدن در بیمارستان گفت: از خداوند سبحان از این بابت شاکرم و وظیفه خود می دانم از تلاش پزشکان و دعای مردم در این رابطه تشکر و قدردانی کنم. با این حال نمی توانم مثل گذشته در خدمت تیم ملی باشم.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی تیم ملی وزنه برداری پس از بستری شدن در بیمارستان گفت: از خداوند سبحان از این بابت شاکرم و وظیفه خود می دانم از تلاش پزشکان و دعای مردم در این رابطه تشکر و قدردانی کنم. با این حال نمی توانم مثل گذشته در خدمت تیم ملی باشم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، سرمربی تیم ملی وزنه برداری که صبح دوشنبه در سایه تلاش پزشکان قلب بیمارستان پیامبران تهران از سکته و ایست قلبی به مدت ۴۸ دقیقه، دوباره به زندگی برگشت، خدای بزرگ را از این بابت شکر گفت و افزود: خدای بزرگ و مهربان را از بابت بازگشت دوباره به زندگی شاکرم و وظیفه خویش می دانم از تلاش پزشکان بیمارستان پیامبران و همینطور پرسنل اورژانس این بیمارستان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. همینطور وظیفه خود می دانم از دعای خیر مردم در حق فرزند کوچکشان تشکر کنم. از دیروز که این عارضه برایم ایجاد شد بسیاری از دوستان از جمله حسین رضا زاده در بیمارستان بالای سرم حاضر بوده اند که از آنان نیز کمال تشکر را دارم.وی که صبح امروز و با مساعد شدن حالش چند قدمی راه رفت در عین حال راجع به وضعیت خویش در آینده گفت: پزشکان به شدت تاکید دارند که استرس و فشار کاری، برایم خوب نیست و برای همین هم دیگر نمی توانم به صورت گذشته در خدمت تیم ملی وزنه برداری باشم. با این حال من از تیم ملی جدا نخواهم شد و گرچه نتوانم مثل گذشته در خدمت این تیم باشم ؛ اما به هر حال از هیچ کمکی در راه سربلندی وزنه برداری کشورم دریغ نخواهم کرد.

باقری با اشاره به اینکه اعضای تیم ملی وزنه برداری طی دو ماه گذشته فشار زیادی را در تمرینات متحمل شده اند، افزود: از ملی پوشان انتظار دارم با قدرت و شدت گذشته تمریناتشان را تا زمان مسابقات جهانی ادامه دهند و مطمئن باشند که هیچ چیز مثل موفقیت و مدال آوری آنان در رقابتهای جهانی لهستان مرا خوشحال نخواهد کرد.

وی در عین حال تصریح کرد: برنامه تمرینی ملی پوشان وزنه برداری تا زمان اعزام به رقابتهای جهانی لهستان دقیقا مشخص و برنامه ریزی شده است و من به شخصه امید زیادی دارم که آنان در این رقابتها با دست پر از عرصه کارزار جهانی خارج شوند.

به گفته پزشکان معالج کورش باقری، وی باید تا ۲۴ ساعت آینده نیز در بخش ICU تحت کنترل باشد. بعد از این زمان او به بخش منتقل خواهد شد و بعد از ۴،۵ روز بستری بودن در بخش، از بیمارستان مرخص خواهد شد. آنان همچنین تاکید دارند که باقری بعد از مرخصی از بیمارستان نیز باید در منزل استراحت کند و به هیچ وجه استرس و فشار روحی و روانی برایش خوب نیست.

تیم ملی تا کمتر از یک ماه دیگر باید عازم رقابتهای جهانی لهستان شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات