مربی حاجی زاده اعلام کرد؛

مهدی شیخلووند مربی فوتبال امیرحسین حاجی زاده گفت که خانواده این پدیده فوتبال اردبیلی با پیوستن فرزندشان به رئال مادرید موافقت کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، امیرحسین حاجی زاده که در نهمین بهار زندگی اش" پدیده" شده، امسال پشت نیمکت کلاس چهارم و در کنار تحصیل، به آینده درخشان و رویایی خود در فوتبال دنیا می اندیشد.

" پدیده" ۹ ساله اردبیلی، ۳۰ مرداد ماه ۸۳ در اردبیل به دنیا آمده و تک فرزند خانواده است. امیر حسین حاجی زاده سه سال است که در مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل تمرین می کند.

مهدی شیخلووند مربی امیر حسین در گفتگو با سایت سبلانه می گوید: امیر حسین سه سال پیش در مدرسه  فوتبال ایرانیان از بین ۵۰۰ کودک اردبیلی به عنوان یک استعداد ایرانی کشف شد و از آن زمان برای او پیش مشاور تغذیه، بدن سازی و روان شناسی گرفتیم.

وی ادامه می دهد: " پدیده اردبیل" عاشق فوتبال است و با پشتکار و تکنیک هایی که فراتر از سن خود دارد مطمئنم" پدیده" فوتبال دنیا خواهد شد چرا که وی تمام خصوصیات یک فوتبالیست حرفه ای را دارد و در حد یک کارشناس فوتبال عمل می کند.

مربی امیر حسین که خیلی برای پیشرفت اش زحمت کشیده عنوان می کند: امیر حسین هوش، شم گلزنی، تکنیک های فوق العاده حرفه ای، قدرت شوت زنی، قدرت بدنی و انعطاف بدنی فوق العاده ای دارد؛ وی پس از سه سال تمرین امروز به حدی رسیده که می تواند در تیم های برتر دنیا بازی کند.

وی در پاسخ به این پرسش" سبلانه" که آیا خانواده امیر حسین پیشنهاد رئال مادرید را برای پیوستن فرزندشان به این تیم می پذیرند یا خیر؟ اعلام می دارد که خانواده وی با اعزام امیر حسین به خارج موافقت کرده اند.

 امیر حسین که در مدرسه جعفر اسلامی اردبیل در کلاس چهارم به تحصیل علم مشغول است روزانه یک و نیم ساعت فوتبال تمرین می کند و در درس اش نیز همانند فوتبال خیلی باهوش و زرنگ است.

پدر امیر حسین حاجی زاده نمایشگاه اتومبیل دارد و مادرش خانه دار است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات