مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت گفت: از سرمربی تیم تا پایان فصل حمایت می کنیم و در صورت نیاز ابراهیم زاده، بازیکن جذب خواهیم کرد.

به گزارش افکارنیوز ، در خصوص جلساتی که با ابراهیم زاده و همچنین زنجانی مالک باشگاه راه آهن برگزار کرده، تصریح کرد: در این جلسات نتایج را مورد بررسی قرار دادیم و کسب این نتایج دلایل مختلفی دارد از جمله اینکه تیم مان تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جوان به تیم اضافه شدند و همچنین از لحاظ روحی و روانی بازیکنان باید تقویت شوند.

وی در مورد اینکه قرار است کادر فنی و بازیکنان تقویت شوند، خاطرنشان کرد: این تقویت لزوما اضافه شدن فردی نیست این موضوع هم می تواند یکی از موارد باشد اما ما در صدد هستیم تا با خواسته خود ابراهیم زاده در مسائل روحی و روانی این موضوع را تقویت کنیم. ابراهیم زاده مربی رزومه داری است و اتفاقی که افتاده در سابقه مربیگری او بی سابقه است به هر حال او سال اولش را در راه آهن سورینت می گذراند.

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت تصریح کرد: بنا به خواسته ابراهیم زاده و تصمیمی که خودمان از ابتدای فصل داشتیم اما این موضوع به تاخیر افتاد یک گروه روانشناسی به تیم اضافه کردیم بازیکنان باید حرفه ای تر فکر کنند. همچنین کادر فنی هم حرفه ای تر تیم را تمرین دهد. ممکن است بازیکنی به تیم اضافه شود البته این موضوع بستگی به نیازهای ابراهیم زاده دارد و در مورد کادر فنی هم بیشتر بحث کمک همفکری و مشورت مطرح است و کسانی که ابراهیم زاده بخواهد اضافه خواهند شد. این افراد می توانند بین المللی هم باشند.

رئیسی کیا در خصوص گزینه هایی که در مطبوعات اعلام شده، گفت: این گزینه ها مربوط به رسانه ها بود باورمان این است که نباید تغییراتی صورت گیرد این موضوع نمی تواند به تیم کمک کند ما نباید چنین نتایجی می گرفتیم اما حالا که این اتفاق افتاده تغییر کادر فنی جواب نمی دهد. آیا گزینه بهتری در ایران بهتر از ابراهیم زاده وجود دارد؟

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت در خصوص احتمال حضور اولیویرا تصریح کرد: ما به حضور حداقلی گزینه های خارجی معتقد هستیم زیرا هزینه های مان سقفی دارد و نمی خواهیم بی مورد پولی را هزینه کنیم. اگر گزینه خارجی مورد نظر ابراهیم زاده باشد که بخواهد مشورت و یا همفکری از او بگیرد به کادر اضافه می کنیم.

وی در مورد نتایجی که راه آهن گرفته و جریمه های احتمالی برای بازیکنان، عنوان کرد: در واقع باشگاه ما جریمه ای انجام نمی دهد بلکه دریافت ها متفاوت است. در بند قرارداد بازیکنان آمده است که اگر در رده های بالا قرار بگیرند چه دریافتی خواهند داشت و اگر در رده های پایین قرار بگیرد چه مبلغی را دریافت می کنند از طرف دیگر در هر تمرین و مسابقه کادر فنی به بازیکنان نمره می دهد که بر اساس آن آنها را تشویق می کنیم. پرداختی های ما متناسب با جایگاه مان در جدول است.

رئیسی کیا در مورد اینکه حمایت از ابراهیم زاده تا چه زمانی ادامه دارد و آیا هنوز هم معتقد به بستن قرارداد سه ساله با اوست، گفت: ابراهیم زاده را تا پایان فصل حمایت می کنیم ما یک برنامه پنج ساله داریم که امسال در سال اول آن قرار داریم. در این برنامه باید تعدادی از بازیکنان پایه خود را بگیریم. امسال ۶ بازیکن گرفتیم و همین امر هم باعث می شودکه انتظاراتمان برای قرار گرفتن در بالای جدول پایین بیاید ما شرایط را درک می کنیم. برای سال آینده برنامه داریم که ۹ بازیکن از تیم های پایه بگیریم. حالا در این برنامه سه ساله و یا پنجساله احتمال دارد سال به سال این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت در مورد اینکه راه آهن نسبت به هدفی که در ابتدای فصل در نظر گرفته بود یعنی کسب سهمیه آسیایی فاصله گرفته و آیا ناامید شده است تاکید کرد: البته که با توجه به امتیازهایی که گرفته ایم نسبت به هدف مان فاصله گرفتیم اما ناامید نمی شویم. راه آهن در سال های گذشته همواره رتبه اش دورقمی بوده حالا که می خواهیم ادعای قهرمانی داشته باشیم می دانیم که زمان بر است. مجبوریم با توجه به هدفی که داریم مقداری بلندپروازانه فکر کنیم تا همت مان بیشتر شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات