هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هیچ کس فکر نمی کرد یک مصدومیت کوچک آنقدر مرا از فوتبال دور کند و خدا را شکر این مشکلم برطرف شده است.

به گزارش افکارنیوز ، در مورد وضعیت مصدومیتش گفت: مصدومیتم به اتمام رسیده است، هیچکس فکر نمی کرد یک مصدومیت کوچک اینقدر من را اذیت کند چند هفته نتوانم به میدان بروم. خدا را شکر اکنون شرایطم خوب شده تمریناتم را به صورت مستمر انجام می دهم تا بتوانم خودم را به تیم برسانم.

وی در مورد اینکه سپاهان با پیروزی مقابل پرسپولیس توانست خود را در جدول بالا بکشد، عنوان کرد: سپاهان در سال های اخیر در چند هفته اول نمی توانست نتیجه بگیرد. آمار تیم موجود است من همان اول می گفتم تیم خوب و گردن کلفتی داریم و می خواهیم خود را به اوج برسانیم. انشالله روند پیروزی ها را ادامه دهیم تا بتوانیم در نهایت به موفقیت برسیم.

کریمی در مورد اینکه آیا پیروزی در مقابل پرسپولیس حاصل شوک رفتن علیرضا رحیمی بود، خاطرنشان کرد: نه اصلاً اینطور نیست، از رحیمی تشکر می کنم او انسان زحمتکش و با شخصیتی بود که واقعاً جایش خالی است. هیچ بازیکنی در تیم ما نیست که از رفتن او ناراحت نباشد و امیدوارم روزی به سپاهان بازگردد.

هافبک سپاهان در مورد دیدار تیمش مقابل ذوب آهن گفت: شاید ذوب آهن بازیکن معروف نداشته باشد اما تیمی است که مربی آن از لحاظ فنی بسیار خوب است آنها هفته قبل مقابل گسترش فولاد نیز شکست خوردند و می خواهند این هفته فوتبال با کیفیتی را ارائه کنند، کارمان مقابل این تیم سخت است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حواشی بازی با پرسپولیس نمی تواند در این بازی تأثیر بگذارد، خاطرنشان کرد: بازی با ذوب آهن یک مسابقه دیگر است باید بدانیم داوری ها یک روز به نفع ما و یک روز به ضرر ماست. خود ما چند هفته از داوری لطمه خوردیم در مقابل استقلال خوزستان دو پنالتی ما را نگرفتند و اشتباه داوری باعث عدم نتیجه گرفتن ما شد.

کریمی در پایان در مورد حساسیت های این مسابقه گفت: شاید این بازی حساسیتش اندازه دربی تهران نباشد اما به هر حال ویژگی خاص خودش را دارد، بازیکنان انگیزه های زیادی دارند جایگاه تیم ها نمی تواند نتیجه را مشخص کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات