علی اکبری:

دارنده مدال طلای سنگین وزن مسابقات جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۳ گفت: برای من افتخارآفرینی در میدان جهانی با دوبنده تیم ملی کشورم از صد ها میلیارد تومان پول کشورهای دیگر با ارزش تر است.

به گزارش افکارنیوز ، امیر علی اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: قبل از مسابقات جهانی ۲۰۱۳ هم گفتم اگر امیر علی اکبری لیاقت این را دارد که افتخاری کسب کند دوست دارم با پرچم مقدس کشورم باشد که خوشبختانه این امر محقق شد.

وی ادامه داد: هر چند دوست ندارم درباره گذشته صحبت کنم اما خیلی خوشحالم از این که پیشنهاد میلیاردی کشور آذربایجان را رد کردم وتوانستم با دوبنده تیم ملی ایران در مسابقات جهانی به موفقیت برسم.

دارنده مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۰ درباره سطح مسابقات جهانی گفت: به هرحال همان طور که از نامش مشخص است مسابقات جهانی با حضور بهترین کشتی گیران دنیا برگزار می شود، سطح رقابتهای امسال نیز با توجه به قوانین جدید کشتی مطلوب بود که خوشبختانه توانستم به هدفم در این مسابقات برسم.

وی با بیان این که تازه دوئل من با کشتی گیران سنگین وزن دنیا آغاز شده افزود: از یک سال قبل جهت حضور در مسابقات جهانی برنامه ریزی کرده بودم و از این که توانستم اولین مدال طلای سنگین وزن ایران را به دست آورم خیلی خوشحالم وامیدوارم مردم عزیزم این هدیه ناچیز را از من بپذیرند.

علی اکبری درباره این که چه توقعی از مسئولین دارد گفت: مسئولین ورزشی به خوبی می دانند کشتی به لحاظ افتخار آفرینی در میادین مختلف چه جایگاهی در ورزش ایران دارد به همین منظور امیدورام نه بیشتر از رشته های توپی بلکه به اندازه آنها به کشتی هم برسند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات