سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: «دیگر به صورت گذشته نمی توانم در خدمت تیم ملی باشم، اما با این حال من از تیم ملی جدا نخواهم شد. »

به گزارش افکارنیوز ، کوروش باقری، سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: «خدای بزرگ و مهربان را از بابت بازگشت دوباره به زندگی شاکرم و وظیفه خویش می دانم از تلاش پزشکان بیمارستان پیامبران، دکتر پناهی، دکتر مافی و دکتر برزی و همینطور پرسنل اورژانس این بیمارستان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. همینطور وظیفه خود می دانم از دعای خیر مردم در حق فرزند کوچک شان تشکر و سپاس بگویم. »

وی ادامه داد: «از دیروز که این عارضه برایم ایجاد شد بسیاری از دوستان و از جمله حسین رضا زاده رئیس فدراسیون در بیمارستان بالای سرم حاضر بوده اند که از آنان نیز کمال تشکر را دارم. »

باقری در مورد وضعیتش در آینده گفت: «پزشکان به شدت تأکید دارند که استرس و فشار کاری، برایم خوب نیست و برای همین نیز تصریح دارند که دیگر به صورت گذشته نمی توانم در خدمت تیم ملی وزنه برداری باشم. با این حال من از تیم ملی جدا نخواهم شد و گرچه نتوانم مثل گذشته در خدمت این تیم باشم، اما به هر حال از هیچ کمکی در راه سربلندی وزنه برداری کشورم دریغ نخواهم کرد. »

باقری با اشاره به اینکه اعضای تیم ملی وزنه برداری طی دو ماه گذشته فشار زیادی را در تمرینات متحمل شده اند، افزود: «از ملی پوشان انتظار دارم با قدرت و شدت گذشته تمریناتشان را تا زمان مسابقه های جهانی ادامه دهند و مطمئن باشند که هیچ چیز مثل موفقیت و مدال آوری آنها در رقابت های جهانی لهستان مرا خوشحال نخواهد کرد. »

وی در عین حال تصریح کرد: «برنامه تمرینی ملی پوشان وزنه برداری تا زمان اعزام به رقابت های جهانی لهستان دقیقا مشخص و برنامه ریزی شده است و من به شخصه امید زیادی دارم که آنها در این رقابت ها با دست پر از عرصه کارزار جهانی خارج شوند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات