مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه سورنیت با حضور در تمرین تیم فوتبال این باشگاه تاکید کرد تا پایان فصل از منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی تیم حمایت خواهند کرد.

به گزارش افکارنیوز ، در تمرین عصر سه شنبه تیم فوتبال سورینت که در محل ورزشگاه اکباتان برگزار شد، مهندس بابک زنجانی مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه سورینت، صادق رئیسی کیا مدیرعامل باشگاه، کاپیتان بهاری رئیس هیات مدیره قشم، مهندس کریمی قائم مقام هلدینگ سورینت و مهندس شیرازی منش مدیرعامل شرکت تهران قدیم کیش نیز حضور داشتند و دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان تیم سورینت به گفتگو پرداختند.

در این گفتگو مهندس زنجانی از بازیکنان خواست تا خودباوری داشته باشند و قدر موقعیتی که در آن قرار دارند را بدانند. وی همچنین از آنها خواست تا فراموش نکنند امکانات مجموعه شرکت توسعه هلدینگ سورینت که پشتیبان باشگاه سورینت است از همه باشگاه های حاضر در رقابت های لیگ از جمله استقلال، پرسپولیس، سپاهان و… برتر و بالاتر است.

وی همچنین تاکید کرد که شما ویترین هلدینگ سورینت هستید که ۱۷۰۰۰ نفر در آن اشتغال دارند، در واقع با خانواده های آنها شما نماینده حدود ۱۰۰۰۰۰ نفر هستید، بنابراین از شما می خواهیم زمانی که پا به میدان می گذارید با همه وجود برای رسیدن به اهداف خود و مجموعه سورینت تلاش خود را بکنید.

رئیس هیات مدیره باشگاه سورینت با تاکید بر اینکه هنوز دیر نشده و شما همچنان فرصت آسیایی شدن دارید گفت: پشتیبانی لازم را انجام خواهیم داد و از شما نیز انتظار داریم که برای رسیدن به این مهم به خود باوری برسید، انتظار من از شما این است که قدر خود را دانسته و به این باور برسید که توان و پتانسیل شما حتی از بازیکنان تیم های بزرگی مانند استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی و… بیشتر است.

وی در خاتمه ضمن تاکید بر حمایت قاطع از مسئولان باشگاه و کادر فنی تیم گفت: ما بر روی قول و قراری که با ابراهیم زاده گذاشتیم همچنان هستیم و مطمئن باشید تا آخرین لحظه و تا پایان فصل از وی حمایت خواهیم کرد حتی اگر سقوط کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات