کیهان: قله دماوند را با موتور فتح کردیم

رئیس هیئت موتورسواری تهران گفت: تردد موتور سنگین در تهران ممنوع است که ما با فرماندهی نیروی انتظامی بزرگ تهران برنامه ریزی هایی کرده ایم.

به گزارش افکارنیوز ، ممنوع بودن تردد موتور سنگین در تهران هیئت را دچار چالش کرده و همچنین مشکل بزرگی برای موتورسواران ماست که نمی توانند موتوران خود را با وسایل دیگر حمل کنند.

رئیس هیئت موتورسواری تهران افزود: ما به دلیل نداشتن پیست موتورسواری هیچ مجوز و پلاکی را برای موتورسواران صادر نکرده ایم.
بحث اول هیئت این است که ورزش موتورسواری را به عنوان یک ورزش بین المللی در ایران اثبات کنیم.

کیهان ادامه داد: ما به کمک فرماندهی نیروی انتظامی بزرگ تهران سردار ساجدی نیا برای رفع مشکل تردد موتورسواران برنامه ریزی هایی کرده ایم که موتورسواران بتوانند از درب منزل بتوانند به سمت پیست حرکت کنند و با رعایت قوانین از این موتور استفاده کنند.

وی ادامه داد: ما باید رنگ موتورهای مان را به رنگ ورزشی دربیاوریم، یعنی نشانه های موتور و موتورسواران پیست پلاک، کلاه، شلوار، کاپشن و دستکش می باشد.
مجهزترین پیست ها پیست پرند در سرزمین ایرانیان است.

کیهان در خصوص اسپانسر گفت: ما اسپانسر داریم و خودمان تمایلی نشان ندادیم و برای پذیرفتن اسپانسر ما شرایط خود را داریم که آیا به توافق می رسیم یا نه معلوم نیست.

وی ادامه داد: رئیس فدراسیون و دبیر فدراسیون موتورسواری کارهای زیربنایی خوب و ارزشمندی را برای این ورزش انجام داده اند.
یکی از اولویت های ما ساخت پیست موتورسواری و فرهنگ سازی ورزش موتورسواری است.

رئیس هیئت موتورسواری در خصوص فرهنگ سازی موتورسواری گفت: ما با آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای تهران جلسه ای داشتیم که تا این فرهنگ موتورسواری را جزوی از برنامه های مدارس قرار بدهند تا دانش آموزان از سن کم اصول علمی و عملی موتورسواری را آموزش ببینند.

کیهان رئیس هیئت موتورسواری تهران در آخر گفت: یکی از موتورسواران ما توانسته است که با موتور قله دماوند را فتح کند.
تنها هدف این است پرچم ایران مثل همیشه سرافراز کنیم. خدمات ما به تمام نهادهای نظامی ویژه می باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات