تراکتور در بحران!

خبری که دوشنبه در محافل ورزشی آذربایجان منشتر شد بسیار نگران کننده بود.

به گزارش افکارنیوز ، خبری که دوشنبه در محافل ورزشی آذربایجان منشتر شد بسیار نگران کننده بود. تمرینات تراکتور به خاطر پرداخت نشدن تعهدات مالی باشگاه از سوی بازیکنان تعطیل شد با این حساب واقعا باید برای وضعیت تراکتور افسوس خورد که بخاطر یکسری مسائل مالی و عدم مدیریت صحیح مالی از یک طرف و حرکت بدون فکر برخی بازیکنان تیم و عدم احترام به پیراهن تراکتور این وضعیت پدید آمده است.

واقعا در تراکتور چه خبر است؟

وقتی بازیکنان تیم بدون ترس از جریمه شدن و اینکه چشمی آنها را زیرنظر دارد به مسائل غیرفوتبالی مشغول هستند آخر و عاقبت تیم همین می شود که هست. واقعا این هوادار شایسته تمجید است که تا به حال از تیم حمایت کرده و حتی در آخرین بازی در تبریز در یادگار امام برای نشان دادن صداقت خود با حضور انبوه در یادگار امام از تراکتور حمایت کردند اما برای برخی این صداقت و شعور معنی دیگری پیدا کرده است.

چرا باید بازیکنی که این فصل نزدیک به ۸۵۰ میلیون قرارداد با باشگاه دارد و تنها یک بازی نصفه و نیمه برای تیم انجام داده به راحتی در خیابان های تبریز با ماشین مدل بالای خود با لباسی زننده در حال انجام اعمال غیراخلاقی دیده شود آیا کسی هست که به این وضعیت رسیدگی کند؟ آیا این بازیکن واقعا شایستگی حتی امضا کردن برگه قرارداد با تراکتور را دارد تا چه برسد به پوشیدن پیراهن سرخ تراکتور؟

از همین امروز از تمام مسئولان باشگاه که وظیفه سنگین به مقصد رساندن تراکتور در لیگ برتر را برعهده دارند می خواهیم که بر این وضعیت نقطه پایانی بگذارند و خیلی زود وضعیت این بازیکن را مشخص کنند. از هیات مدیره باشگاه انتظار می رود که وضعیت نگران کننده تراکتور را هر چه زودتر سروسامان دهد تا هواداران به کمک او از نگرانی درآیند و به آینده تیم محبوب خود امیدوار شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات