شماره ۸ سرخپوشان تبریز علیرغم سوء سابقه اش در برخورد با هواداران تراکتورسازی، با فاصله زیادی محبوب تر از سایر بازیکنان تیم است.

به گزارش افکارنیوز ، علی کریمی، ذاتا بازیکن محبوبی است. او در پرسپولیس از همه بازیکنان محبوب تر بود و بیشتر تشویق می شد اما کمتر کسی فکر می کرد، علی کریمی در تبریز هم ناگهان محبوب شود.

تراکتوری ها معمولا ستاره های بومی را دوست دارند و آن ها را بیشتر تشویق می کنند، به طور مثال محمد ابراهیمی محبوبیت بسیاری در تبریز و در میان هواداران تراکتور دارد اما شاید جالب باشد بدانید علی کریمی از او هم به مراتب محبوب تر است.

در نظرسنجی های مختلف که سایت های هواداری تبریزی برگزار می کنند علی کریمی با فاصله بسیاری درصدر محبوب ترین ها قرار دارد. عجیب این جاست که وقتی علی کریمی در استیل آذین بود به شدت با هواداران تراکتورسازی درگیر شد و حتی کار به جاهای باریک کشید، به طوری که در۲ نوبت با استیل آذین و بعدها با پرسپولیس اصلا به تبریز نرفت!

وی امسال اما تبدیل به محبوب ترین چهره فوتبال تبریز شده، به طوری که در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز بیشتر از همه تشویق می شود و هواداران تراکتورسازی با عکس های او راهی ورزشگاه می شوند.

کریمی علاوه بر این پنالتی زن اول تیم هم هست و مجید جلالی علاقه خاصی به او دارد. جالب این که کریمی با تراکتورساز ی به هر شهری هم می رود معمولا تشویق می شود و طرفداران تیم رقیب خیلی علیه او جبهه نمی گیرند. به خصوص هواداران پرسپولیس که هنوز هم ستاره سابق تیم شان را دوست دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات