با ۱۴ ملی پوش به نتیجه ای جز شکست استقلال فکر نمی کنم

سرمربی سئول در آستانه بازی تیمش برابر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به چیزی کمتر از پیروزی فکر نمی کند.

به گزارش افکارنیوز ، سئول کره جنوبی فردا (چهارشنبه) در دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال ایران خواهد رفت.

چوی یونگ سو، سرمربی سئول کره جنوبی قبل از بازی تیمش برابر استقلال در نشست خبری خود، گفت: هم من و هم بازیکنانم خوش بین هستیم که بتوانیم از این مرحله عبور کنیم. اکنون در بین چهار تیم برتر آسیا قرار گرفته ایم، اما می خواهیم به مراحل بالاتری صعود کنیم. هدف ما قهرمانی در این رقابت هاست. در بازی فردا میزبان هستیم و به همین خاطر به چیزی کمتر از پیروزی فکر نخواهیم کرد. می خواهیم هوادارانمان را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم و بتوانیم با یک بازی زیبا و یک نتیجه خوب هوادارانمان را خوشحال کنیم.

سرمربی سئول کره جنوبی درباره رویارویی با استقلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: پر واضح است هر تیمی که در این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد تیم شایسته و قابل احترامی است. ما برای استقلال احترام زیادی قائل هستیم. تیم ما ۱۴ بازیکن ملی پوش دارد. به همین خاطر دلیلی ندارد که از تیم حریف کمتر باشیم. تیم ما کاملا برای رویارویی با استقلال آماده است.

بازیکن سئول که در نشست خبری مسابقه نیز حضور داشت، درباره رویارویی با استقلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: استقلال تیم با کیفیتی است که بازیکنان خوبی دارد. بازیکنان ملی پوش استقلال، همگی بازیکنان خطرناکی هستند. می خواهیم فردا با قدرت برابر استقلال به میدان برویم تا بتوانیم در خانه نتیجه خوبی را کسب کنیم. برای صعود به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا پیروزی در این دیدار کافی نخواهد بود. می دانیم بازی سختی در ایران برابر استقلال خواهیم داشت به همین خاطر باید در دو بازی بسیار هوشمندانه برابر استقلال بازی کنیم. اکنون تنها چهار تیم در لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده اند که دو تیم دیگر حذف خواهند شد. باید خیلی قوی باشیم که بتوانیم در این رقابت ها باقی بمانیم، زیرا تمام تیم های حاضر در این مرحله، تیم های قوی و با کیفیتی هستند. برای ما خیلی جالب است که بتوانیم در این رقابت ها با تیم های کشورهای مختلف بازی دهیم. تیم های ایرانی و عربستانی همیشه تیم های قدرتمندی در لیگ قهرمانان آسیا بودند و بازی با آنها همیشه سخت دشوار بوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات