سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان که این هفته به مصاف صبای قم، تیم سابقش می رود می گوید هر مربی و بازیکنی مقابل تیم سابق خود انگیزه دارد.

به گزارش افکارنیوز ، عبدالله ویسی اظهار کرد: شرایط خاصی داریم و حتما باید سه امتیاز دیدار خانگی مان را مقابل صبای قم به دست آوریم تا وضعیت مان در جدول بهتر شود.

وی ادامه داد: صبا هفته گذشته به پیروزی دست یافته است و این هفته نیز برای گرفتن امتیاز به اهواز می آید. تیم ما هم با امتیازگیری در این بازی می تواند سر و سامان بگیرد و به روزهای آینده امیدوارتر شویم. تمام تلاش مان این است که بازی خوبی ارایه دهیم و پیروز مسابقه شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان عنوان کرد: آمادگی تیم مان بستگی به روز بازی دارد. تیم ما خوب و آماده است و در بیشتر بازی ها خوب کار کرده ایم ولی متاسفانه به آن نتایجی که مدنظرمان بوده است، نرسیده ایم.

وی افزود: تمرکز خط دفاعی ما در ضربات شروع مجدد حریف به هم می ریزد. ما از گل هایی که دریافت کرده ایم ۱۱ گل را از روی شروع مجددهای حریف خورده ایم. به نظرم این مشکل مربوط به بحث تمرکزی است و باید استرس بازیکنانم از بین برود. ما شاید چهار، پنج گل را در شرایط مسابقه ای دریافت کرده ایم و سایر گل ها از روی شروع مجدد بوده اند.

ویسی خاطر نشان کرد: در بازی های خارج از خانه گل اول را ما زده ایم ولی متاسفانه نتوانسته ایم بازی را کنترل کنیم و درنهایت شرایطی که نباید پیش بیاید، پیش آمده است.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش برای این دیدار گفت: ادریس ترائوره را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم و عادل کلاه کج و سهراب بختیاری زاده نیز از مصدومان تیم هستند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که ساختار تیم صبا را می شناسم، عنوان کرد: می دانم ساختار بازی این تیم به چه صورتی است. به هر حال ما حتما باید از این دیدار امتیاز بگیریم، چرا که این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد.

وی درباره انگیزه اش برای مصاف با تیم سابق خود گفت: تمام مربیان و بازیکنان دنیا مقابل تیم قبلی شان انگیزه خاصی دارند. البته فرقی ندارد که چه تیمی برابر ما قرار می گیرد، مهم این است که بتوانیم امتیاز بازی را ازآن خودمان کنیم.

ویسی در ادامه با بیان این که اگر تیم به این صورت نتیجه می گیرد، مقصر من نیستم، اظهار کرد: به نظرم انتظارات بعضی ها بالا است. به هر حال باید از تیم ما حمایت شود. فولاد چند سالی را نتوانست خوب نتیجه بگیرد ولی سال گذشته با حمایت هایی که از این تیم شد، به سهمیه آسیایی رسید.

وی افزود: حمایت تماشاگران در عملکرد و نتیجه گیری مان بسیار تاثیرگذار است و وقتی به بازیکنان فحاشی می شود، آن ها و حتی خود من هم تمرکزمان را از دست می دهیم. البته آن هایی که این کار را انجام می دهند، تعدادشان به ۱۰ نفر هم نمی رسد که در ورزشگاه پخش شده اند و تماشاگران را تحریک می کنند. تماشاگران واقعی ما آن هایی هستند که تیم را تشویق می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات