سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خطاب به صادقیان گفت: «ما اینجا چکاره ایم که تو فردین بازی درمی آوری؟ ! »

به گزارش افکارنیوز ، اولین بازیکنی که بعد از پایان بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان واکنش شدیدی علیه قهرمانی انجام داد پیام صادقیان بود. درست چند روز قبل از این بازی علی دایی که متوجه مصاحبه های بیشمار شاگرد جوانش شده بود به او اعتراض کرد و خطاب به صادقیان گفت: «این روزها شاهد مصاحبه های مختلفی از تو هستم. هر روز با یک سایت و روزنامه حرف می زنی فکر نکن با این مصاحبه ها بزرگ می شوی… سعی کن حرف هایت را در زمین بزنی و کمتر مصاحبه کنی اگر دوباره ببینیم با رسانه ای صحبت کردی از دستت شاکی می شوم پس تا زمانی که من تشخیص ندادم با رسانه ای مصاحبه نکن. »

اما درست بعد از پایان بازی جنجالی جمعه شب اولین بازیکنی که علیه قهرمانی مصاحبه کرد و او را به بیمار روحی - روانی تشبیه کرد پیام صادقیان بود. بازیکن ۲۴ ساله پرسپولیس مصاحبه های مختلفی در خصوص اتفاقات بازی با سپاهان انجام داد تا این موضوع حسابی سرمربی تیم را شاکی کند.

در تمرین دوسنبه هم علی دایی در حالی که ناراحت بود صادقیان را در جمع بازیکنان محکوم کرد و به او گفت: «خوب شد به تو گفتم با جایی مصاحبه نکن اگر نمی گفتم چکار می کردی و می خواستی چه حرف هایی بزنی؟ »

وی با لحن تندتری ادامه داد: «برای چی علیه قهرمانی مصاحبه کردی؟ پس ما اینجا چکاره ایم که تو فردین بازی درمی آوری؟ ! »

سپس دایی به بقیه بازیکنان گفت: «اصلا شما راجع به اتفاقات بازی و قهرمانی حرف نزنید اگر صحبتی باشد من و بقیه بزرگترها از حق تیم دفاع می کنیم. دلم نمی خواهد با صحبت ها خودتان و تیم را نابود کنید چرا که اگر هر کدام از شما محروم شوید پرسپولیس ضرر خواهد کرد. »

صادقیان هم در حالی که ترسیده بود در این خصوص گفت: «خیلی اعصابم خرد است سر تیم را بریدند و به همین دلیل نتوانستم سکوت کنم. فکر می کردم تا قبل از بازی با سپاهان ممنوع المصاحبه هستم اما حالا فهمیدم که منظور علی آقا چه بوده است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات