مسی: نمی توانم این دروغ ها را بپذیرم

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا این شایعه که او نسبت به خروجش از میدان پیش از پایان بازی برابر سوسیه داد اعتراض داشته را تکذیب کرد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (سه شنبه) در ششمین بازی خود در لیگ دسته اول اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ برابر رئال سوسیه داد به پیروزی ۴ بر یک دست پیدا کرد.

در این دیدار لیونل مسی، زننده گل دوم کاتالان ها در دقیقه ۸۱ از میدان بیرون رفت و جای خود را به سرخی روبرتو داد. پس از این بازی اخباری در برخی رسانه های اسپانیایی منتشر شد مبنی بر این که مسی نارضایتی و اعتراض خود به تعویض اش را با گرفتن ژستی به خصوص به خراردو مارتینو، سرمربی بارسلونا نشان داده است.

مسی اما در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی در اینترنت این موضوع را تکذیب و بابت گمانه زنی هایی که در خصوص وی می شود ابراز نارضایتی کرد. او در صفحه شخصی خود نوشت: زمانی که مارتینو مرا تعویض کرد هیچ ژستی نگرفتم. درست است که هیچ بازیکنی دوست ندارد از میدان بیرون آورده شود اما ما باید تصمیم مربی را بپذیریم چون تصمیماتی که او می گیرد به صلاح تیم هستند. من به هیچ عنوان نمی توانم دروغگویی برخی رسانه ها درباره هر اتفاقی که برای من رخ می دهد را بپذیرم.

انتشار شایعه نارضایتی مسی از تعویض اش پس از آن صورت گرفت که خراردو مارتینو در کنفرانس خبری بعد از بازی تاکید کرد هدفش از بیرون آوردن مسی از زمین بازی استراحت دادن به او بوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات