دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال گفت: رای نهایی درباره پرونده مربوط به داوری در کمتر از ۱۰ روز آینده اعلام خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا علیپور بعد از نشست امروز هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال با محسن قهرمانی اظهار داشت: این پرونده هنوز در حال بررسی است و قبلا گفته بودم ۱۰ روز زمان می برد که تاکنون ۲ روز آن گذشته و البته شاید زودتر از آن ۱۰ روز هم نتیجه را اعلام کنیم.

وی افزود: امروز محسن قهرمانی، مرتضی کریمی و کرمانشاهی در فدراسیون حضور پیدا کردند و اظهارات اولیه آنها را شنیدیم. دو جلسه مواجهه حضوری برگزار شده و نیاز به بررسی های بیشتری است.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال درباره اینکه گفته می شود این جلسات چندان جدی نیست و حاصل آن تنها محرومیت قهرمانی خواهد بود، گفت: اینها پیش قضاوت و بی انصافی محض است.

علیپور درباره اینکه تا چه اندازه به مقصر بودن این افراد اعتقاد دارد، تاکید کرد: این را مقام قاضی باید اعلام کند و ما تنها همه تلاش خود را انجام می دهیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی درباره اینکه گفته می شود دامنه مشکلات داوری و برخی بحث ها مربوط به فساد در این زمینه بسیار پیچیده است، عنوان کرد: به این شدت که گفته می شود هم نیست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات