سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: شرایط تیم ما خوب نیست و به بحران نزدیک می شویم.

به گزارش افکارنیوز ، لوکا بوناچیچ پس از شکست یک بر صفر ذوب آهن مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان شایسته این پیروزی بود و این اتفاق هم افتاد، به آنها تبریک می گویم. قبل از بازی هم گفتم که چرا اینگونه ظاهر می شوید، همه تلاش حداکثری خود را انجام دادند، نمی دانم چرا اینگونه اشتباهات رخ می دهد و نتایج رقم می خورد.

وی ادامه داد: ما روی اشتباه گل خوردیم و البته مسلما پاسخگوی این شکست سرمربی باید باشد. در پایان هفته یازدهم تنها به ۱۲ امتیاز بسنده کردیم. پاسخگوی این نتایج من هستم زیرا تیم را من ارنج می کنم. در مدت سه ماهی که در اصفهان هستم نتوانستم روحیه بازیکنان را از سطح سال گذشته بالاتر ببرم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: از خود سؤال می کنم برای چه در اصفهان کار می کنم؟ اینگونه نتایج در تیم اتفاق می افتد، ما تمام تلاش خود را می کنیم اما نتیجه نمی گیریم یا بازیکنان صحبت من را متوجه نمی شوند و یا من نمی توانم مسائل را به خوبی برای آنها بیان کنم. زمانی که به ذوب آهن آمدم هدفم قرار گرفتن در رده پنجم و یا ششمی بود اما متاسفانه هم اکنون در چنین جایگاهی قرار داریم.

وی در مورد اینکه آیا تا نیم فصل تغییر و تحولاتی در باشگاه رخ می دهد و چه عملکردی خواهند داشت، گفت: من نمی توانم کاری انجام دهم زمانی که در ۹۰ دقیقه بازی ۶۰ بار بازیکنانم توپ را لو می دهند من چه کاری باید انجام دهم؟ به باشگاه خواهم رفت و با سعید آذری در این باره صحبت می کنم. قرار نیست آبروی خود را به حراج بگذارم. من نمی توانم روی اشتباهات انفرادی بازیکنانم تاثیر داشته باشم، نهایت تلاشم این است که تغییر تاکتیکی بدهم. صبح و عصر کار می کنم و تمام تلاش خود را انجام می دهم اما به نظر شما در این بازی هادی عقیلی و خلیل شجاع زاده اشتباهی انجام دادند؟ اما من می گویم که اشتباهی انجام ندادند اما بگذارید در مورد برخی بازیکنان حرف نزنم، خطاهای بی مورد، رفتارهای بچه گانه و اقداماتی که توسط بازیکنان صورت می گرفت و توپ ها بی مورد در اختیار حریف قرار می گرفت به من مربوط نمی شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد اینکه تا نیم فصل بازیکن جدید و یا تغییر و تحولی رخ می دهد با خنده تصریح کرد: احتمال دارد مربی جدید را در تیم ببنید و این موضوع احتمالش بیشتر است.

وی در مورد اینکه آیا بازیکنانش توطئه کرده اند که تیمش نتیجه نگیرد، یادآور شد: برای اینکه سوءتفاهم پیش نیاید بازیکنان حداکثر توان خود را در زمین پیاده می کنند، به هیچکدام از این بازیکنان اتهام کم کاری نمی زنم، انتظارات من بالاست چرا که من و آنها در تیم ریشه داری چون ذوب آهن کار می کنیم و باید در حد نام ذوب آهن عمل کنیم، هیچ وقت قصد ندارم بازیکن را مقصر بدانم، بحث پتانسیل بازیکنان است.

بوناچیچ تصریح کرد: شما نگاهی به آمار بیندازید که بیانگر بهترین چیز است، سال گذشته را با امسال مقایسه کنید، برخی از بازیکنان را بیاورند که باورتان نمی شود، مشخص است که روحیه برد در بازیکنان وجود ندارد، من سال هاست که در ایران مربیگری می کنم هیچ جا مثل ذوب آهن ندیده ام دنبال بهانه نیستم مسئولیت اشتباه را بر عهده می گیرم، به ضرس قاطع می گویم آینده روشنی برای ذوب آهن حداقل تا نیم فصل نمی بینم. روح الله عرب را ببینید چگونه عمل کرد شاید با برد استقلال فریب خوردیم، ما به بحران نزدیک شده ایم و من هم نگران این موضوع هستم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که چرا از دروازه بان تیم ملی ارمنستان استفاده نمی کند، با عصبانیت گفت: شما تشخیص می دهید که چه گلری در درون دروازه بایستد؟ آیا می دانید که این گلر هم این گل را دریافت نمی کرد؟ شما دارید به راحتی از ارنج تیم ایراد می گیرید آیا او برادر شماست که از او دفاع می کنید؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات