سید سیاسی پیش روی دژاگه

برخی از منابع آگاه دلایل نمی کت نشینی فولام را به مسائل سیاسی و اعمال تحریم علیه ایران از سوی دولت انگلیس نسبت می دهند که با توجه به پذیرش تابعیت ایرانی توسط دژاگه و پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران گریبان او را هم گرفته است.

گروه ورزشی - فولام از سری رقابت های جام اتحادیه انگلیس میزبان اورتون بود که با نتیجه ۲-۱ به پیروزی دست یافت. مارتین یول سرمربی فولام بسان هفته های اخیر در این مسابقه نام دژاگه را در فهرست ۱۸ نفره تیمش قرار نداده بود. رفتاری که با توجه به اعتقاد سرمربی هلندی به هافبک ایرانی اش عجیب به نظر می رسد.

به گزارش افکارنیوز ؛ با آغاز فصل جدید لیگ جزیره دژاگه به شکلی عجیب به سکو ها تبعید شده و در فصل جاری تنها در یک بازی در ترکیب تیمش قرار گرفته و برای چندمین بازی پی در پی از لیست ۱۸ نفره بیرون می ماند.

در شرایطی که اشکان دژاگه فصل گذشته روزهای بسیار خوبی را در فولام گذراند و حتی در اردوهای پیش فصل امسال هم بلافاصله بعد از بهبود مصدومیت مورد توجه کادر فنی قرار گرفت، اما بنا به دلایل مبهمی فعلا از ترکیب اصلی بیرون افتاده است. هواداران فولام در سایت هوادارای این باشگاه بحثی را درباره بازیکن ایرانیشان راه انداخته اند و این سئوال را مطرح کرده اند که چرا بازیکن ایرانی بازی نمی کند.

با اینکه طرفداران مارتین یول سرمربی فولام مدعی هستند که دژاگه هنوز آماده بازی نیست، هواداران بازیکن ایرانی این حرف را نمی پذیرند و می گویند سرمربی فولام باید هر چه زود تر به بازیکن ایرانی اش بازی دهد. آن ها عقیده دارند دژاگه فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان فولام بوده و حقش نیمکت نشینی نیست.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که برخی از منابع آگاه دلایل نمی کت نشینی فولام را به مسائل سیاسی و اعمال تحریم علیه ایران از سوی دولت انگلیس نسبت می دهند که با توجه به پذیرش تابعیت ایرانی توسط دژاگه و پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران گریبان او را هم گرفته است.

پیش از این در آلمان هم پس از حضور فریدون زندی در تیم ملی ایران برای او مشکلاتی به وجود آمده بود. در حال حاضر همین مساله باعث نگرانی هواداران تیم ملی شده و این فرضیه را به وجود آورده است که مشکل دژاگه مربوط به مسایل سیاسی و غیرفنی باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات