علی کفاشیان گفت: صحبت هایی که این روزها در خصوص داوری می شود زیاد منصفانه نیست.

به گزارش افکارنیوز ، رییس فدراسیون فوتبال که برای شرکت در جلسه هیات رییسه فدراسیون در مشهد حضور یافته بود، در خصوص جزییات جلسه فدراسیون در رابطه با تعیین تکلیف وضعیت محسن قهرمانی، اظهار کرد: من در آن جلسه حضور نداشتم و آیت اللهی در جریان کلیات قضیه است، قرار است که نتایج این جلسات به من گزارش شده و پس از آن تصمیم لازم گرفته خواهد شد.

وی ادامه داد: تا زمانی که داوری باشد این مسایل نیز تمامی نخواهد داشت، باید توجه کرد که این چنین مشکلات و اختلافاتی طبیعی است و همیشه در یک بازی یک طرف برد و سوی دیگر شکست خواهد بود.

کفاشیان تصریح کرد: با این حال در داوری نیز گاهی اشتباهاتی رخ می دهد که این مساله جزئی از کار بوده ولی متاسفانه برخی احساس می کنند که چنین اشتباهاتی از عمد بوده است.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: این تفکرات باعث می شود که افراد صحبت هایی کنند که به نظر من زیاد منصفانه نیست و نباید این گونه باشد.

کفاشیان در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به پرداخت کامل قرارداد کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، خاطر نشان کرد: اینکه گفته می شود کی روش به دلیل عدم پرداخت دستمزد به ایران بازنمی گردد شایعه است و من آن را تکذیب می کنم. کی روش تمام حقوق خود را دریافت کرده و به ایران بازخواهد گشت.

کفاشیان در مورد علت تاخیر کی روش در بازگشت به ایران، یادآور شد: بازگشت کی روش به ایران سه روز به تعویق افتاد که علت آن مشغله های کاری وی بود و خودش این زمان را تمدید کرد.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه، در پاسخ به این سوال که برنامه فدراسیون فوتبال برای برگزاری بازی های تدارکاتی و اردوهای آماده سازی تیم ملی فوتبال چیست به ایسنا گفت: قرار است که در این زمینه اردویی برگزار شود و پس از آن نیز تیم ملی با تیم تایلند رقابت خواهد کرد، اگر کی روش صلاح بداند، بازی های تدارکاتی نیز برگزار خواهد شد در غیر این صورت در آینده حتما این بازی ها برگزار می شود.

کفاشیان افزود: در حال حاضر تیم های ملی فوتبال برخی کشورها حاضر به رقابت تدارکاتی با تیم ملی ما هستند اما باید توجه داشت که اکنون بسیاری از تیم های فوتبال دنبال آماده سازی و برنامه ریزی برای حضور در جام ملت ها و همچنین جام جهانی هستند و مشغله آن ها زیاد است. با این حال تیم هایی هستند که در صورت پذیرفتن کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، می توانیم با آن ها بازی های تدارکاتی را برگزار کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به تیم امید از آماده نشدن آن برای مسابقات پیش رو خبر داد و افزود: در حال حاضر تیم ۲۲ ساله ها در حال فعالیت است که امسال بازی خواهد کرد اما پس از آن تیم دیگری تشکیل خواهیم داد که برای سه سال دیگر در رقابت های انتخابی المپیک حضور خواهد داشت.

کفاشیان یادآور شد: در حال حاضر تیم ملی ۲۲ ساله ها به عنوان تیم ملی ب از ایران به رقابت های ریودوژانیرو اعزام می شود، تیم ۲۲ ساله ها پس از بازیهای آسیایی، برای المپیک آماده خواهد شد.

وی در خصوص استعفا و عدم حضور رحیمی، مدیرعامل سابق باشگاه سپاهان در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال، به ایسنا گفت: برای حضور در این جلسه از رحیمی نیز دعوت به عمل آمد که متاسفانه نتوانست حضور یابد، البته استعفای وی قبول شده و تنها علتی که از وی دعوت کردیم، تقدیر از او بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات