عضو هیئت مدیره استقلال گفت: مطمئنم با حمایت ۱۰۰ هزار هوادار که انرژی ۲ برابری به بازیکنان می دهند، روز چهارشنبه به فینال آسیا صعود می کنیم.

  احمد شهریاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بازی برگشت روز چهارشنبه استقلال مقابل اف سی سئول کره جنوبی در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: فوتبال داستان های خودش را دارد و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. ما با حمایت هواداران عزیزمان نتیجه خوبی مقابل نماینده کره کسب خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه به صعود استقلال خوشبین هستم افزود: در دیدار رفت خستگی مفرط مسافرت های پی در پی در بازیکنان مشهود بود و این مسئله روی روند تیمی بی تاثیر نبود. همچنین چند مصدوم و محروم هم داشتیم که خوشبختانه روز چهارشنبه آنها را در اختیار خواهیم داشت. مطمئنم با حمایت ۱۰۰ هزار هوادار که انرژی ۲ برابری به بازیکنان می دهند، به فینال آسیا صعود می کنیم.

عضو هیئت مدیره استقلال با اشاره به شکست این تیم در بازی رفت عنوان کرد: کار تیم کره ای در تهران سخت خواهد بود. اگر بازیکنان در دیدار رفت دقت می کردند، می توانستند نتیجه بهتری کسب کنند. باز هم تاکید می کنم سفر از ایران به تایلند و رفتن از تایلند به کره جنوبی فشار زیادی به بازیکنان وارد کرده بود و کمتر تیمی می تواند در این شرایط در ۲ دیدار پشت سر هم نتیجه کسب کند.

شهریاری درباره برنامه های باشگاه و هیئت مدیره استقلال برای افزایش روحیه بازیکنان در آستانه دیدار برگشت مقابل اف سی سئول کره جنوبی خاطرنشان کرد: قطعا باشگاه از این فرصت بوجود آمده بهترین استفاده را می کند تا بازیکنان با روحیه بالا به مصاف نماینده کره بروند. چنین موقعیتی کمتر بدست می آید و از فدراسیون فوتبال، باشگاه و… باید به استقلال کمک کنند تا این تیم به فینال آسیا راه یابد.

وی تصریح کرد: پیش از سفر استقلال به تایلند در جلسه ای که با صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان داشتیم، تمهیداتی صورت گرفت تا با توجه به نتایجی که استقلال در آسیا کسب کرده و همچنین نتایجی که در آینده می گیرد در خدمت اعضای تیم استقلال باشیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص محرومیت امیر قلعه نویی از سوی کمیته انضباطی به دلیل اتفاقات دیدار با ذوب آهن در هفته نهم لیگ برتر و اینکه هیئت مدیره چه واکنشی به محرومیت سرمربی استقلال دارد، به تسنیم گفت: کادر فنی استقلال همیشه مورد حمایت هیئت مدیره است. قلعه نویی از مربیان بزرگ کشور است و در هر شرایطی اثر خودش را در تیم می گذارد.

شهریاری تاکید کرد: جای هیچ گونه نگرانی نیست و ما از کادر فنی حمایت می کنیم اما به دلیل در پیش بودن بازی حساس با اف سی سئول در حال حاضر همه تمرکزمان روی این دیدار است. قطعا پس از پایان بازی روز چهارشنبه در این زمینه تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در پایان عنوان کرد: از هواداران استقلال می خواهم همانند گذشته در ورزشگاه حضور پرشوری داشته باشند تا استقلال بتواند نتیجه مورد نظر را کسب و به فینال آسیا صعود کند. همچنین از رسانه ها تقاضا دارم مثل همیشه از نماینده ایران حمایت کنند تا روز خوبی را رقم بزنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات