رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: «رفتاری که امیر قلعه نویی در بازی با ذوب آهن داشت هیچ سرمربی در لیگ برتر نداشته است. »

به گزارش افکارنیوز ، اسماعیل حسن زاده در خصوص اینکه گفته بود اگر استقلال به فینال برسد قلعه نویی بخشیده می شود اظهار داشت: «همه چیز از یک شوخی شروع شد. ما مدت ها پیش رای بازی استقلال و ذوب آهن را صادر کردیم اما گفتیم قبل از بازی حساس استقلال و بوریرام رای را ندهیم تا حواس استقلالی ها پرت نشود. رسیدیم به بازی حساس با تیم کره ای و بعد از آن رای را اعلان کردیم تا افکار استقلالی ها گسسته نشود و فقط به فکر فوتبالشان باشند اما بیشتر از این نمی شد رای را نگه داشت چون فقط رای برای استقلال نبود و برای ذوب آهن هم بود و باید اجرا می شد. »

وی ادامه داد: «یکی از دوستان به شوخی پرسید اگر استقلال به فینال صعود کند قلعه نویی را می بخشید که من هم گفتم چرا که نه. ما هم سیاست تنبیه و جریمه داریم و هم سیاست تشویق. الان هم می گویم و تاکید می کنم در صورتی که استقلال به فینال آسیا برسد حتما قلعه نویی بخشیده خواهد شد. »

حسن زاده درباره اعتراض قلعه نویی به این محرومیت افزود: «قلعه نویی در دیدار استقلال و ذوب آهن رفتاری داشت که هیچ سرمربی تاکنون در لیگ برتر نداشته است. او رفتار بدی در کنار خط داشت و مهم تر از همه اینکه به کل مقامات سازمان لیگ و فدراسیون هم دهن کجی کرد. او نگذاشت ساموئل به عنوان بهترین بازیکن اخلاق انتخاب شود و به طعنه گفت جایزه را به فرد دیگری بدهید. این اهانت و رفتار تحقیرآمیز فقط از طرف قلعه نویی تاکنون سر زده و یکی از دلایل اصلی محرومیت وی همین موضوع است. »

رییس کمیته انضباطی در پایان خاطرنشان کرد: «ما هم سیاست تنبیه داریم هم تشویق. چه ایرادی دارد که قلعه نویی بخشیده شود؟ ما قبلا هم از وی تقدیر کرده ایم و اگر به فینال برسند یک جلسه محرومیت قلعه نویی بخشیده خواهد شد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات