سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه رسیدگی به رشوه گیری در فوتبال گفت: این موضوع در مجلس مطرح شده اما زمان بررسی آن هنوز مشخص نشده است.

به گزارش افکارنیوز ، سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: امروز جلسه رسیدگی به رشوه گیری در فوتبال برگزار نمی شود اما در حال پیگیری این موضوع هستیم تا در جلسه ای آن را بررسی کنیم.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اعضای فراکسیون ورزش قبول دارند که فساد در فوتبال وجود دارد اما تعداد محدودی هستند که برای نابودی فوتبال تلاش می کنند.

وی بیان کرد: برخی از افراد حق ندارند که باعث آلودگی فوتبال شوند. همه مسئولان از جمله مجلسی ها و دولتی ها تمام سعی شان را می کنند که فساد در فوتبال را به حداقل برسانند و مشکلات به وجود آمده در این رشته را برطرف کند.

حسینی عنوان کرد: مجلس بر اساس وظیفه نظارتی اش موضوع فساد و رشوه در فوتبال را پیگیری خواهد کرد و اشکالاتی که در فوتبال به وجود آمده را برطرف می کند.

سخنگوی فراکسیون ورزش تصریح کرد: به نظرم همه بخشهای ورزش آلوده شدند بلکه قسمتی از ورزش اسیر تبانی و فساد شدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر لازم باشد تعدادی از اهالی ورزش را برای ارائه توضیحات دعوت می کنیم. به هر حال موضوع رسیدگی به رشوه در فوتبال در مجلس شروع نشده اما استارتش زده شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات