سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: به جای قهرمانی نیم فصل به قهرمان شدن در پایان لیگ برتر و جام حذفی فکر می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، مجید جلالی در گفت وگو با تسنیم در مورد برتری تراکتورسازی مقابل نفت تهران عنوان کرد: بازی بسیار سنگینی برای هر دو تیم بود چرا که نفت برخلاف سایر تیم هایی که به تبریز می آیند و ۹۸ درصد بازی را دفاع می کنند بسیار تهاجمی و خوب بازی می کرد و تصور می کنم یکی از بهترین بازی های فصل خود را انجام داد.

وی افزود: تراکتورسازی واقعا زیر فشار بود اما موفق شد کار را پیش ببرد. بازیکنان ما بعد از گلزنی بازی خود را فراموش کردند و بیشتر به فکر این بودند که گل زده را حفظ کنند. برتری در این بازی سبب شد فشارها روی تیم ما کم شود و بازیکنان ما بتوانند از نظر روحی به آرامش برسند چرا که آنها هفته بسیار سختی داشتند اما با این نتیجه شرایط تراکتورسازی بهتر شد.

سرمربی تراکتورسازی درباره احیای کریم انصاری فرد در این تیم تصریح کرد: برای انصاری فرد بسیار خوشحالم. او بازیکن بسیار فوق العاده ای است و حتی می تواند بسیار بهتر از شرایط فعلی باشد. او ظرفیت فوتبالی بالایی دارد و در تراکتورسازی فضا برای پیشرفتش فراهم شده است. امیدوارم بتوانم به او و سایر بازیکنان تیم کمک کنم تا به اندازه استعدادهایشان پیشرفت کنند.

وی درباره صحبت هایی که پیرامون احتمال جابه جایی کریم انصاری فرد و آرش برهانی مطرح می شود به تسنیم گفت: انصاری فرد را با هیچ بازیکنی عوض نمی کنیم. آرش برهانی را می خواهیم اما ابتدای فصل این بازیکن بدقولی کرد و تاکنون هم صحبتی در این باره نبوده است.

جلالی درباره احتمال اینکه مهاجم دیگری از تراکتورسازی با برهانی تعویض شود، گفت: چون چنین بحثی در این مقطع مطرح نشده راجع به آن اظهار نظر نمی کنم اما ما در نیم فصل حداقل نیاز به جذب ۳ بازیکن خوب در پست های مورد نظر داریم.

سرمربی تراکتورسازی بالاترین امتیاز شکست دادن تیم نفت را خارج شدن این تیم از فشارهای موجود در تبریز خواند و اظهار داشت: در تبریز فشار زیادی روی ما وجود داشت و بخشی از توان بازیکنان ما معطوف به مقابله با این مسائل شده بود.

جلالی درباره اعتصاب بازیکنان تراکتورسازی به خاطر مطالبات مالی تاکید کرد: مسائل و مشکلات در همه تیم ها وجود دارد. شرایط مانند بزرگراهی است که در طول مسیر چالش های مختلفی در آن وجود دارد. بازیکنان و هواداران تراکتورسازی باید کمی صبورتر باشند تا بتوانیم از مشکلات سربلند بیرون بیاییم.

وی درباره تعطیلی موقت بازی های لیگ برتر به خاطر بازی تیم ایران و تایلند به تسنیم گفت: این موضوع می تواند بسیار به نفع ما باشد و می توانیم بخش های مورد نیاز خود در تیم را ترمیم کنیم و بازی های ما نیز اندکی از فشردگی خارج خواهد شد.

سرمربی تراکتورسازی درباره دیدار این تیم مقابل راه آهن گفت: از همین امروز فیلم دیدارهای راه آهن را نگاه می کنم تا اطلاعتم از این تیم کامل شود چراکه اکنون شناخت کاملی از راه آهن ندارم.

جلالی در مورد اینکه تیمش می تواند قهرمان نیم فصل شود تاکید کرد: هدف ما این است که در پایان فصل قهرمان لیگ برتر شویم که با ادامه دادن مسیر پیشرفت و صبوری دور از دسترس نخواهد بود.

وی در مورد دیدار جام حذفی مقابل ماشین سازی تبریز گفت: جام حذفی برای ما جدی است و هم اندازه لیگ برتر به قهرمانی در آن فکر می کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه گفته می شود برخی بازیکنان این تیم از اظهارات او در مورد تغییرات در ترکیب تیم ناراضی هستند تصریح کرد: بازیکنان باید بدانند که مسئولیت آنها قرارداشتن در بهترین شرایط در روز مسابقه است و باید قبول کنند رسیدن به این شرایط تحمیلی نیست و به نحوه زندگی فردی و تمرین بازیکنان بستگی دارد و باید شرایطی داشته باشند که قابل پذیرش باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات