سرپرست تیم فوتبال استقلال جانشینان نکونام و تیموریان برای دیدار برگشت برابر اف سی سئول کره را معرفی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی درباره وضعیت استقلال برای بازی برگشت مقابل اف سی سئول کره جنوبی گفت: نیمه اول دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را واگذار کردیم و باید خودمان را برای نیمه دوم آماده کنیم. همه بازیکنان و کادر فنی به نیمه دوم اشراف کامل دارند و می دانند چهارشنبه این هفته چه بازی مهمی داریم.

وی با اشاره به محرومیت جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در این دیدار عنوان کرد: درست است که این ۲ بازیکن تاثیرگذارمان را برای دیدار برگشت در اختیار نداریم اما هواداران استقلال به عنوان یار دوازدهم جانشینان خوبی برای آنها خواهند بود. هر چند روی کاغذ شانس کمی برای صعود به فینال آسیا داریم ولی کره ای ها از ورزشگاه آزادی و حضور ۱۰۰ هزار نفر می ترسند و می توانیم این تیم را شکست دهیم.

سرپرست استقلال درباره شایعه خداحافظی فرهاد مجیدی از دنیای فوتبال گفت: چیزی در این باره نشنیده ام و در جریان این موضوع نیستم. آن چیزی که ما می بینیم این است که مجیدی تشنه بازی کردن است نه خداحافظی از فوتبال!

ماجدی با ناراحتی از محرومیت یک جلسه ای امیر قلعه نویی از سوی کمیته انضباطی گفت: به چه دلیلی قلعه نویی را محروم کردند؟ جلال مرادی ناظر بازی استقلال - ذوب آهن پس از بازی از ما تشکر و عنوان کرد داور در چند صحنه به اشتباه سوت زده است. سوال من از کمیته انضباطی این است اگر قلعه نویی در این دیدار حرفی زده چرا در جریان بازی از سوی داور اخراج نشد؟ چطور پس از بازی تصمیم گرفتند او را محروم کنند؟

وی با انتقاد از رای کمیته انضباطی تصریح کرد: این نوع تنبیه کردن کمیته انضباطی مشکل دارد و متاسفانه تنها برای استقلال از این نوع رای ها می دهند. کار کمیته انضباطی قشنگ نبود.

سرپرست استقلال در مورد اظهارات اسماعیل حسن زاده مبنی بر اینکه اگر استقلال به فینال آسیا صعود کند، محرومیت قلعه نویی بخشیده می شود، خاطرنشان کرد: این مسئله چه ربطی به لیگ قهرمانان آسیا دارد؟ شما به جای اینکه قلعه نویی را محروم بکنید، گزارش ناظر بازی را می دیدید.

ماجدی در پایان درباره بازی های عقب افتاده استقلال در لیگ برتر گفت: این بار ما تقاضای لغو بازی های مان را ندادیم و خودشان بازی های استقلال تغییر دادند. حتما این بار به جای سازمان لیگ با AFC لابی کرده ایم که بازی های مان به تعویق افتاد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات