سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: کمیته انضباطی با تصمیمی که گرفته بدنه داوری فوتبال را ضعیف می کند.

به گزارش افکارنیوز ، زلاتکو کرانچار پس از پیروزی یک بر صفر برابر ذوب آهن در نشست خبری اظهار داشت: می دانستم بازی دشواری داریم و باید به بازیکنانم تبریک بگویم، ما سزاوارانه بردیم و با کیفیت تر از ذوب آهن بودیم البته موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادیم، این مشکل را در بازی با پرسپولیس هم داشتیم.
وی ادامه داد: باید این اشکال را برطرف کنیم و باید ابراز تأسف کنم که موقعیت های گلزنی مان را از دست می دهیم.

کرانچار در مورد اینکه گفته می شود بازی جذابی را شاهد نبودیم، گفت: این مسئله را قبول ندارم بازی جذاب بود، فشار زیادی هم روی دروازه ذوب آهن آوردیم و موقعیت های گل هم ایجاد کردیم البته انتظار من از ذوب آهن بیشتر بود و انتظار داشتم آنها تهاجمی تر بازی کنند. البته من از نتیجه بازی راضی ام زیرا نوار بردهای ما قطع نشد و همچنان در کورس قهرمانی هستیم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه ظاهرا با پیروزی با یک گل راضی بودید، گفت: نه، ما در نیمه اول شانس کمتری برای گلزنی داشتیم اما در نیمه دوم موقعیت های گلزنی زیادی به دست آوردیم، در ۱۰ دقیقه پایانی هم ذوب آهن موقعیت های زیادی به دست آورد هرچند حسین پاپی، غلامی و آرش افشین موقعیت های زیادی را برای تیم ما از دست دادند.

کرانچار در مورد روش ۴-۲-۳-۱ تیمش گفت: این روش را از بازی با استقلال اهواز شروع کردیم و مقابل پرسپولیس هم با همین روش بازی کردیم، احسان حاج صفی هم در دریبل زنی و هم در ایجاد موقعیت گل موفق عمل می کند به همین دلیل او را بازیکن آزاد گذاشتیم.

سرمربی سپاهان در مورد اظهارات رئیس کمیته انضباطی که گفته بود آنهایی که بی اطلاع و بی ربط حرف می زنند سخن شان خنده دار است، نه رأی کمیته انضباطی، گفت: فقط می توانم این را بگویم که این تصمیم نقطه عطفی در جهان فوتبال بود، در مدتی که من در فوتبال هستم تاکنون ندیده ام که کمیته ای رنگ کارت یک بازیکن را عوض کند، در نهایت می توانست این کمیته یک بازی این بازیکن را محروم کند، من با این سابقه که در مربیگری در فوتبال دارم هرگز ندیده ام که کمیته انضباطی چنین اقدامی انجام دهد و کارت قرمز را تبدیل به کارت زرد کند. اگر کمیته انضباطی چنین تصمیمی دارد، بهتر است در مورد بازیکنان تیم های مختلف هم همین روش را اجرا کند.

کرانچار در مورد ضعف بازی آرش افشین گفت: قبول دارم افشین دیر به ما اضافه شد و از نظر بدنی شرایط مناسبی ندارد اما در تعطیلات لیگ می توانیم او را به شرایط خوب بدنی برسانیم، یعقوب کریمی هم که در فهرست ۱۸ نفره ما قرار گرفته، می تواند در بازی های بعدی شانس بیشتری برای بازی پیدا کند.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه چرا به حسین پاپی بعد از اینکه شب گذشته زیر سرم بوده بازی داد، گفت: بله او زیر سرم بود اما از عملکردش در میدان راضی هستم، تمام خواسته های تاکتیکی ما را اجرا کرد، اگر او موقعیت گلزنی از دست می دهد جالوویچ و غلامی هم شانس گلزنی را از دست داده اند.

کرانچار در مورد اینکه چرا بعد از مدت ها وارد حاشیه شده و به حرف های دایی و کمیته انضباطی واکنش نشان می دهد، گفت: واکنش من به دایی طبیعی بود زیرا او می گفت سپاهان مستحق برد نبوده است در حالی که ما سزاوارانه بردیم، در مورد کمیته انضباطی هم نمی توان واکنش نشان نداد زیرا این تصمیم گیری کمیته انضباطی بدنه داوری را ضعیف می کند. من آنچه را که به نظرم درست بیاید بیان می کنم و کسی هم نمی تواند تمرکزم را بر هم بزند و وارد حاشیه هم نمی شوم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات