سیدمهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت پرسپولیس سومین گل خودش در این فصل را در بازی با فجرسپاسی به ثمر رساند. او که قبل از این گل تحت فشار قرار داشت، توانست با یک ضربه دیدنی و روی پاس صادقیان تک گل ۳ امتیازی سرخپوشان را به ثمر برساند و نکته مهم این است که هر سه گل مهاجم بلندقامت پرسپولیس در این فصل با پاس های صادقیان بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، سیدمهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت پرسپولیس سومین گل خودش در این فصل را در بازی با فجرسپاسی به ثمر رساند. او که قبل از این گل تحت فشار قرار داشت، توانست با یک ضربه دیدنی و روی پاس صادقیان تک گل ۳ امتیازی سرخپوشان را به ثمر برساند و نکته مهم این است که هر سه گل مهاجم بلندقامت پرسپولیس در این فصل با پاس های صادقیان بوده است. سیدصالحی در مورد دیدار مقابل فجرسپاسی، گلزنی اش در این مسابقه و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبر ورزشی پاسخ می دهد.

*بازی با فجر سپاسی چطور بود؟

بازی خوبی بود. ما باید بازی با سپاهان را فراموش می کردیم و ۳ امتیاز را می گرفتیم. فجر تیم جوان و جنگنده ای بود ولی با این حال شروع خوبی داشتیم ولی متأسفانه به گل نرسیدیم. فجر خوب دفاع می کرد ولی ما در نیمه دوم پس از توصیه های فنی دایی سرانجام به گل رسیدیم.

*جالب اینجاست که دوباره با پاس پیام صادقیان گل زدی؟

پیام همیشه مرا خوب می بیند. من در این گل هیچ نقشی نداشتم و زحمات پیام و دیگر بازیکنان را تبدیل به گل کردم.

*در مورد برخی انتقادها که از تو وجود داشت، چه صحبتی داری؟

وقتی در هر تیمی بازی می کنم با دل و جان تلاش می کنم. من به پرسپولیس آمدم تا به این تیم کمک کنم نه اینکه بار اضافی باشم. از اول هم گفتم که می خواهم علی دایی و هواداران پرسپولیس را روسفید کنم و در این بازی هم خوشبختانه گل زدم. در تمام این ۱۱ مسابقه جنگیدم و هیچ وقت کم نگذاشتم ولی به هر حال موقعیت گل کم داشتم. به هر حال این قسمت من بود ولی خیلی دوست داشتم گل بزنم و خوشبختانه این اتفاق افتاد. من توجهی به انتقادها ندارم و سعی می کنم کار خودم را انجام دهم. از خدا خواستم که دشمن شاد نشوم و به من عزت بدهد. باز هم می گویم که در این فوتبال عددی نیستم و اصلاً فوتبال بلد نیستم.

*قبول داری پیام صادقیان برای تو یک هدیه است؟

من معتقدم بازیکنانی که دایی به پرسپولیس آورده است در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. مطمئن باشید تیم ملی در سال های آینده روی کاکل جوان هایی مثل صادقیان می چرخد. بازیکنان دیگری مثل عالیشاه، میلاد غریبی، فرشاد قاسمی، عباس زاده و چند بازیکن دیگر هستند که مطمئناً در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

*هر ۳ گل را با پاس صادقیان زدی، درست است؟

بله همین طور است و باید از او تشکر کنم. او اگر قدر خودش را بداند، مطمئناً بیشتر از این پیشرفت خواهد کرد. پیام یک بچه دوست داشتنی است و هوش بالایی دارد. علی دایی زمانی که مربی تیم ملی شد، جوان های خوبی را معرفی کرد و بازیکنان فعلی پرسپولیس هم می توانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. بازیکنی مثل صادقیان با اینکه جوان است ولی خیلی باتجربه بازی می کند. او در ذوب آهن بازیکن تأثیرگذاری بود و حالا در پرسپولیس هم بازی تأثیرگذاری را انجام می دهد. صادقیان مطمئناً به درد تیم ملی هم می خورد.

*او گفته که آرزو دارد یک روز در دورتموند بازی کند. به نظر تو می تواند در آینده نزدیک به اروپا برود؟

در سال های گذشته چند بازیکن ایرانی توانستند در تیم های بزرگ اروپایی بازی کنند و همه چیز دست خود انسان است. پیام نباید به این موفقیت ها دل خوش کند و خیلی جا برای پیشرفت دارد. من فکر می کنم جام جهانی یک سکوی پرتاب برای بازیکنان است و پیام هم می تواند در صورت رفتن به تیم ملی از این فرصت استفاده کند. امیدوارم او به آرزویش برسد و در دورتموند بازی کند.

*از تیم ملی حرف زدی، فکر نمی کنی بعد از انصرافی که چند ماه پیش از اردوی تیم ملی دادی به نوعی در لیست سیاه باشی؟

زمانی که مشکل برایم به وجود آمد، همه چیز را به طور کامل توضیح دادم و گفتم که به دلیل مشکلات شخصی نمی توانم در خدمت تیم ملی باشم. شما دیدید که حتی به خاطر این مشکل از تراکتور جدا شدم و این موضوع دست خودم نبود. من به نظر سرمربی تیم ملی احترام می گذارم و اگر لیاقت داشته باشم به تیم ملی دعوت می شوم.

*وقتی گل زدی به سمت دایی رفتی و خیلی محکم صورت او را گرفتی. در آن لحظه به او چه گفتی؟

من ارادت خاصی به دایی دارم و حتی در زمین مسابقه گردنم را برای او می دهم. من در زمین مسابقه تمام جانم را برای موفقیت پرسپولیس می گذارم و باز هم می گویم که ارادت خاصی به دایی دارم و امیدوارم او را همیشه راضی کنم. من به سمت دایی رفتم و به او گفتم که عزت دست خداست.

*فکر می کنی پرسپولیس امسال قهرمان شود؟

در فوتبال بالا و پایین خیلی وجود دارد و تا پایان فصل اتفاقات زیادی رخ خواهد داد. با این حال ما نهایت تلاش خود را برای موفقیت پرسپولیس انجام خواهیم داد و امیدوارم در نهایت به قهرمانی برسیم. من از حمایت هواداران پرسپولیس تشکر می کنم و امیدوارم در بازی های آینده نیز دوباره از پرسپولیس حمایت کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات