خسرو حیدری، بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال تهران در آستانه دیدار برگشت این تیم با اف سی سئول کره جنوبی در محل فدراسیون پزشکی ورزشی تحت درمان قرار گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر امین نوروزی، رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون پزشکی ورزشی که کار مداوای حیدری را شخصا انجام می دهد، در این باره به سایت خبری فدراسیون گفت: همان طور که علاقه مندان به فوتبال می دانند خسرو حیدری در هفته های گذشته از ناحیه عضله پشت ساق پا دچار آسیب دیدگی شده بود که با تلاش کادر پزشکی به دیدار برگشت استقلال مقابل بوریرام تایلند رسید.

وی افزود: اما با توجه به کمبود زمان روند درمان آسیب دیدگی این بازیکن یعنی تقویت عضلانی در آن مقطع انجام نشد. از طرفی حیدری به دلیل دو اخطاره بودن چون نمی توانست دیدر دیدار رفت مقابل اف سی سئول به میدان برود به تهران برگشت و کار درمان او را در تهران پیگیری کردیم. در این باره با توجه به امکانات خوب لیزر درمانی پرتوان که در محل فدراسیون پزشکی ورزشی وجود دارد پروسه درمان حیدری را در محل این فدراسیون دنبال کردیم.

دکتر نوروزی خاطرنشان کرد: به هر ترتیب ما تمام تلاش خود را برای رساندن حیدری به دیدار برگشت استقلال مقابل اف سی سئول، انجام می دهیم اما تکلیف قطعی این بازیکن ۴۸ ساعت پیش از بازی یعنی روز دوشنبه و پس از تست هایی که از پای این بازیکن می گیریم، مشخص خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات