ستاره پرتغالی رئال با دفاع از عملکرد هم تیمی هایش پس از شکست در دربی مادرید، تاکید کرد این باخت برای کهشانی ها به منزله پایان راه نیست.

به گزارش افکارنیوز ، کریستیانو رونالدو در کنفرانس خبری پس از شکست خانگی یک بر صفر رئال مادرید برابر اتلتیکو اظهار داشت: وقتی اوضاع بر وفق مراد پیش نمی رود آسان است که شانه هایت را بالا بیندازی و همه تقصیرها را به گردن هم تیمی هایت بیندازی اما این چیزی نبود که من در زمین بازی دیدم. ما باید به تلاش و تمرینات مان ادامه دهیم و اتحادمان را حفظ کنیم. کار سرمربی تیم فوق العاده است و باید بگویم که او یکی از بهترین مربیانی بوده که در حرفه بازیگری ام داشته ام. از این که با او کار می کنم بسیار راضی هستم. در رقم خوردن این شکست ما بازیکنان مقصر بودیم اما نباید سرافکنده باشیم. نمی خواهیم از این شکست یک تراژدی بسازیم چون هنوز چیزهای زیادی برای به دست آوردن در این فصل داریم.

رونالدو در ادامه برای توجیه شکست تیمش گفت: همیشه این امکان وجود ندارد که خوب بازی کنید. امروز شاید من مثل همیشه در زمین بازی احساس راحتی نمی کردم و خستگی بازی ۳ روز پیش کاملا از تنم خارج نشده بود به همین دلیل سرزنده نبودم اما نمی خواهم از این موضوع بهانه بسازم. اتلتیکو پیش افتاد و بازی خوبی ارائه کرد. دوندگی بازیکنان اتلتیکو از ما بیشتر بود اما ما روز خوبی نداشتیم. سرمربی را نباید مقصر دانست بلکه تقصیرها متوجه بازیکنان است. من بازی کردم اما فقط عملکرد من بد نبود و هم تیمی هایم هم خوب نبودند. بین بازی قبلی مان و این بازی تنها ۴۸ ساعت فرصت استراحت داشتیم اما باید سخت تر بجنگیم.

پردرآمدترین بازیکن دنیای فوتبال در پاسخ به سوالی درباره نحوه عملکرد تیم تصریح کرد: شاید ما این روزها فرم ایده آلی نداشته باشیم اما عملکردمان بد هم نیست. شاید فقط لازم باشد یک سری چیزها را تغییر دهیم. باید با آرامش به کارمان ادامه دهیم. به تیم ما بازیکنان جدیدی اضافه شده اند و اکنون با تاکتیک های جدیدی بازی می کنیم و به همین خاطر زمان لازم است تا هماهنگ شویم. در بازی های بعدی بهتر کار خواهیم کرد.

با وجود ۵ امتیاز احتلاف با صدرجدول، کریستیانو رونالدو معتقد بود که تیمش پتانسیل فراوانی برای تجربه یک سال فوق العاده دارد. وی خاطرنشان کرد: از امروز به بعد می توانیم پیشرفت فراوانی داشته باشیم. این که وضعیت در حال حاضر چندان باب طبع مان نیست عادی است اما این نباید ما را از ادامه کار منصرف کند چرا که ما هنوز بازی های فراوانی در لیگ، لیگ قهرمانان و جام حذفی پیش رو داریم. ۵ امتیاز اختلاف زیادی است اما ما باید به تلاش مان برای تبدیل کردن این فصل به یک فصل استثنایی ادامه دهیم. من شاهد جبران شدن اختلافاتی بیشتر از این هم بوده ام. فوتبال همین است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات