یک منبع مطلع داوری فوتبال ایران خبر داد که پای م. ر و ر. ک از داوران و ح. ش از دلالان داوری هم در میان است.

به گزارش افکارنیوز ، پس از اعتراض شدیداللحن علیه داوری نسبت به نحوه قضاوت محسن قهرمانی در بازی سپاهان و پرسپولیس، مسئولان سازمان لیگ و هیات رسیدگی به تخلفات حرفه ای دست به کار شدند تا پرده از برخی مسائل بردارند.

در همین راستا یک منبع مطلع داوری گفت: «ما هم مثل شما زیاد از این مسائل سر در نمی آوریم اما ظاهراً همه چیز به فصل گذشته باز می گردد و اگر می خواهید سرنخی پیدا کنید بهتر است به محرومیت م. ر و ر. ک (ببخشید که ازآوردن نام کامل این افراد معذوریم) داوران شناخته شده فوتبال ایران نگاهی بیاندازید. »

وی تاکید داشت: «فصل قبل این داوران و چند تن دیگر را محروم کردند اما با توصیه برخی ها (! ) دوباره بازگشتند و در لیگ برتر سوت زدند. »

همچنین خالی از لطف نیست بدانید اتفاقاً یکی از این داوران در یکی از بازی های پرسپولیس علیه سرخپوشان سوت های معنی داری زد و جنجال آفرین شد!

* دلال داوری با رفاقت مسئولین؟ !
از سوی دیگر آقای ح. ش با تنی چند از مسئولان فدراسیون و فوتبال کشورمان روابطی دوستانه دارد و بر همین اساس نیز مرتب بین فدراسیون و سازمان لیگ در تردد و رفت و آمد است. این شخص اغلب در راهروهای فدراسیون دیده می شد در حالی که کسی نمی دانست دلیل آن چیست؟


خب به نظر می رسد بالاخره معلوم شد این آقا در این دو نهاد فوتبالی چه می کند. ظاهراً شغل اصلی آقا دلالی داوری، آن هم بدون آن که روح داوران هم از ماجرا باخبر باشد (! ) است و…

جالب اینکه ح. ش هم اکنون نیز به توصیه همان دوستان مسئول و با نفوذ در فدراسیون از دسترس خارج شده است!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات