باشگاه استقلال به رسانه ملی بابت انتخاب کارشناس در برنامه های پخش زنده این تیم انتقاد دارد.

به گزارش افکارنیوز ، هادی طباطبایی آغاز کننده پروسه ای بود که تصور می کنیم به زودی پرونده جنجالی را تشکیل می دهد. او به هنگام گزارش بازی از همان ابتدا شروع کرد به معکوس گویی، نکته اول این بود: «استقلال بازی و فضا را بسته است! »

این در حالی رخ داد که استقلال در نیمه اول به هیچ وجه بسته بازی نکرد و احتمالا همه مخاطبان را با شوک مواجه کرده بود…

پرسشی که در ذهن شکل گرفت این بود: " آیا طباطبایی نمی داند چه می گوید یا اینکه او سعی دارد چیزی را القا کند؟ "

یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه می گوید: «حتی خواجه حافظ شیرازی هم می داند که طباطبایی با امیر قلعه نویی مشکلی از قدیم و ندیم دارد در واقع او با این کارشناسی پرونده ده سال قبل را باز کرد آن روزها که امیر آبی ها او را کنار گذاشت و از آن به بعد طباطبایی همیشه علیه قلعه نویی مصاحبه کرد تا همین یکی دوسال پیش که البته وقتی متوجه شد قلعه نویی کاملا جایگاه مطمئنی پیدا کرده از این کار دست کشید! وگرنه استقلال تهاجمی نیمه اول در سئول کجا و آنچه آقای طباطبایی گفت کجا؟ »

نکته دوم اما اینجا بود: شیر کپنهاک در مراسم بزرگداشت ناصر حجازی هم علیه فتح الله زاده صحبت کرد تا جایی که همسر ناصرخان به شدت از این مسئله آزرده شد و اعلام کرد که مراسم بزرگداشت ناصر جای دعواها و سلایق شخصی نیست.

در جریان گزارش بازی اف سی سئول و استقلال آن انتقادها اما ادامه یافت آن لحظه نه فقط از امیر قلعه نویی (به صورت زیر پوستی) بلکه از فتح الله زاده هم (باز هم زیر پوستی) ؛ وی در ادامه گفت: «نبود جباری بزرگ و بزرگ تر شد! »

آن مقام مسئول استقلال در ادامه گفت: «این هم در حالی رخ داد که استقلال حداقل ۵ موقعیت گل به دست آورده بود اما همچنان کارشناس آن برنامه دوست داشت بگوید خلاء جباری وجود دارد. »

شاید هم وجود داشت، اما واقعیت این بود که استقلال در دژ دفاعی اش با مشکل مواجه بود، نه بخش سازندگی گل هایش که امیر در واقع آن بخش را تصحیح کرده که می تواند در قلب سئول ۵ یا ۶ موقعیت گل را خلق کند!

استقلال در مواجه با اولین حمله سئول در آخرین دقایق نیمه اول گل خورد. در نیمه دوم هم علاوه بر دریافت گل دوم در همان ابتدای نیمه، چندین موقعیت گل دیگر هم به حریف داد. پس آنچه در سئول رقم خورد خط دفاعی استقلال رقم زد. این نگاه، نگاه فنی است.

در واقع به نظر می رسد هادی طباطبایی جنگی را شروع کرده که به زودی آن جنگ بزرگ و بزرگ تر هم می شود.

آن مسئول باشگاه استقلال در ادامه گفت: «رسانه ملی باید بیشتر در این موارد دقت کند. طباطبایی و اختلافش با فتح الله زاده و قلعه نویی را همه می دانند اما رسانه ملی نمی داند که برای مهم ترین دیدار به عنوان کارشناس از ایشان استفاده می کند و استقلال را ناامید و بی روحیه می کند؟ ! »

وی تاکید کرد: «ما که هنوز حذف نشده ایم، حتی اگر شده بودیم هم یک طرفه به قاضی رفتن درست نبود و از همه بدتر اینکه حتی اگر حذف شویم هم اتفاق خاصی نیفتاده و ما به قله آسیا رسیده ایم. آیا بابت این هم باید انتقاد بشنویم؟ »

به احتمال فراوان این حرف ها را به زودی از فتح الله زاده و قلعه نویی می شنوید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات