سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز معتقد است که شاگردانش چیزی کمتر از سرخابی های پایتخت ندارند.

به گزارش افکارنیوز ، رسول خطیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی تیمش مقابل مس کرمان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر گفت: این پیروزی لطف خدا و تلاش بچه ها بود. با تمریناتی که در طول هفته انجام می دهیم آرام آرام به شرایط ایده آل می رسیم. اگر در ابتدای فصل نتوانستیم در نتیجه گیری خوب عمل کنیم به خاطر این بود که اکثر بازیکنانمان تجربه بازی در لیگ برتر را نداشتند و ما هم پیش بینی می کردیم این اتفاق رخ دهد.

وی ادامه داد: خوشبختانه همان ابتدای فصل با تیم های قدرتمندی بازی کردیم و همین مسئله باعث شد بازیکنان به شرایط مطلوب برسند. به تک تک بازیکنانم اعتماد کامل و راسخ دارم و معتقدم آنها در آینده به ستاره های فوتبال ایران تبدیل می شوند.

سرمربی گسترش فولاد تبریز ضمن بیان این مسئله که برای این تیم بازی خانگی و خارج از خانه تفاوتی ندارد تصریح کرد: هدف ما این است که فوتبال تماشاگرپسندی را به نمایش بگذاریم و تا اینجای کار هم تمام بازی هایی که ارائه دادیم هجومی بوده است. در هر مسابقه ۶،۷ موقعیت گل به دست می آوریم. اگر در این فصل به تیم هایی مانند استقلال و پرسپولیس باختیم چیزی از نظر فوتبالی از آنها کمتر نداشتیم و فقط روی بدشانسی و کم تجربگی شکست خوردیم.

خطیبی در مورد وضعیت تیمش در جدول رده بندی عنوان کرد: هنوز هیچ کاری نکرده ایم و تازه می خواهیم کارهای بزرگی انجام دهیم. آن چیزی که مشخص است این است که گسترش فولاد هنوز به صورت صد درصد تیم کامل نشده و ایراداتی دارد. قطعا سعی می کنیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم چون معتقدیم رقابت در نیم فصل دوم بسیار مشکل می شود و باید از همین حالا امتیازات لازم را جمع کنیم.

وی ضمن بیان این مسئله که به تیم های شهر تبریز تعصب دارد تاکید کرد: اولین نفری که به جلالی زنگ زد و پیروزی تراکتورسازی را تبریک گفت من بودم. اگر گسترش فولاد تا اینجای کار نتایج خوبی گرفته و به یکی از قطب های فوتبال تبریز تبدیل شده به خاطر این است که مدیرعامل و هیئت مدیره هماهنگ دارد که با تلاششان کاری کردند فکر و ذکر من فقط به مسائل فنی معطوف باشد.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در واکنش به این مسئله که چرا استقبال از بازی های تراکتورسازی و این تیم در تبریز کاهش پیدا کرده گفت: این فصل گسترش نتایج خوبی گرفته اما متاسفانه اکثرا بازی های ما و تراکتورسازی همزمان برگزار می شود به خاطر همین خیلی ها ترجیح می دهند در خانه بنشینند تا هر دو بازی را ببینند. اگر به این مسئله رسیدگی شود مشکل عدم حضور هواداران در ورزشگاه هم حل می شود.

خطیبی درباره اینکه گسترش فولاد برای حضور در جام حذفی چه برنامه ای دارد اظهار داشت: در این مسابقات باید ابتدا به مصاف حریفی از هرمزگان برویم و می خواهیم در جام حذفی پدیده باشیم. یکبار به عنوان بازیکن با گسترش فولاد به فینال جام حذفی رسیدم و دوم شدیم اما می خواهم به عنوان مربی در این مسابقات فینالیست شوم هر چند اولین هدف ما در مسابقات این فصل تک رقمی شدن در جدول رده بندی است. انشاءالله سال بعد برای کسب سهمیه تلاش می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در نشست های خبری قبل و بعد از مسابقه حسین خطیبی پاسخگوی خبرنگاران است، تاکید کرد: خودم می توانم به کنفرانس بیایم اما به خاطر اینکه حسین آقا بزرگتر همه ما است ایشان زحمت کنفرانس ها را می کشند و هر چیزی که می گویند همان صحبت ما است.

سرمربی گسترش فولاد تبریز در مورد اینکه چه زمانی مدرک مربیگری خود را دریافت خواهد کرد گفت: الان نمی توانم مدرک بگیریم چون درگیر مسابقات هستم اما آخر فصل اگر خدا کمک کند به آلمان می روم و مدرک مربیگری خود را در شهر هامبورگ می گیرم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات