به درخواست قاسم خانی بازیگر شدم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درمورد درگیری لفظی دایی و کرانچار گفت: وارد این مسائل نمی شوم اما دایی از هر نظر از کرانچار معروف تر است.

به گزارش افکارنیوز ، حسین ماهینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت حال حاضر پرسپولیس، عملکرد بازیکنان تازه وارد این تیم، درگیری لفظی دایی و کرانچار، بازی با صبای قم، حضورش در سریال پژمان و… صحبت های زیر را انجام داد:

ابتدا در مورد وضعیت فعلی پرسپولیس صحبت کن.

خدا را شکر شرایط خوبی داریم. بعد از اتفاقات بازی با سپاهان با تدابیر کادر فنی توانستیم خودمان را جمع و جور کنیم و به شرایط عادی برگردیم.

چرا مقابل فجر بردی سخت و ناپلئونی کسب کردید؟

فجر در آزادی فقط به فکر دفاع بود که این مسئله کار را سخت می کرد. البته حواشی بازی با سپاهان و هوای این شهر هم بچه ها را خسته کرده بود.

تماشاگران پرسپولیس هم معتقد بودند محمود یاوری ضد فوتبال انجام می داد.

این قضیه ربطی به ضد فوتبال ندارد، دفاع کردن هم نوعی تاکتیک است و نمی شود به آن خرده گرفت.

گل زدن در دقایق پایانی لذت خاصی دارد؟

نه. گل زدن، گل زدن است، فقط باید مثل بازی با فجر صبور باشیم. دیدید که هواداران مان چطور تا آخر بازی ما را تشویق کردند و نتیجه اش را هم گرفتند.

این روزها نمایش بازیکنی مانند صادقیان مورد توجه قرار گرفته است. درباره عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس چه صحبتی داری؟

به نظر من علی آقا (دایی) خریدهای خوبی انجام داده است. این فصل هم بازیکنان جوان در تیم حضور دارند و هم بازیکنان باتجربه. خدا را شکر همه با هم هماهنگ شدیم تا پرسپولیس به موفقیت برسد.

خیلی ها اعتقاد دارند که خلعتبری نتوانسته انتظارات را در پرسپولیس برآورده کند.

بیچاره محمدرضا مصدوم و چند ماه از شرایط بازی دور بوده است. من مدتی است که با خلعتبری زندگی می کنم و از ابتدا می دیدم که صبح و بعدازظهر به فیزیوتراپی می رود. خلعتبری از نظر بدنی هنوز صددرصد آماده نیست، در ضمن فصل پیش هم تا هفته سیزدهم برای سپاهان گل نزده بود اما بعد راه افتاد. خوشبختانه در پرسپولیس «جو» طوری است که محمدرضا می تواند خیلی زود به شرایط ایده آل برگردد. همه می دانند خلعتبری چه بازیکن بزرگی است و تمام تیم ها آرزوی داشتن چنین بازیکنی را دارند.

می گویند تو با خلعتبری رفاقت چندین ساله داری. رفاقت شما در پرسپولیسی شدن او چقدر تاثیر داشت؟

بالاخره تاثیر داشت! من با خلعتبری زندگی می کردم و هر روز در مورد پرسپولیس با او حرف می زدم. فکر می کنم صحبت های من اثر زیادی در پرسپولیسی شدنش داشت.

به عنوان یکی از عناصر دفاعی پرسپولیس در مورد عملکرد خط دفاعی چه صحبتی داری؟

عملکرد خوب خط دفاعی پرسپولیس به تمرینات تاکتیکی برمی گردد که انجام می دهیم، ضمن اینکه دفاع تیمی خوبی داریم و از مهاجم تا مدافع در دفاع کار می کنند. امیدوارم این عملکرد تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان درگیری لفظی بین دایی و کرانچار پیش آمده است. نظرت در این باره چیست؟

من وارد این مسائل نمی شوم، فقط این را می گویم که علی دایی یک چهره جهانی است و اتفاقاً در فینال لیگ قهرمانان اروپا هم حضور داشته است. دایی آقای گل جهان است که هر کسی نمی تواند به رکورد او برسد. واقعا افتخارات دایی و کرانچار با هم قابل مقایسه نیستند. دایی در فیفا صندلی بین المللی دارد و فکر می کنم از هر نظر از کرانچار معروف تر است. کرانچار نباید در مورد دایی این طور صحبت می کرد.

جمعه پرسپولیس در شرایطی باید به مصاف صبای قم برود که هیچ وقت در این شهر برنده نشده است. در خصوص این بازی چه صحبتی داری؟

تمام سعی و تلاش مان این است که ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم، ببینید تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید بازی خانگی و خارج از خانه برایش فرقی داشته باشد، به خاطر همین می خواهیم هر طور که شده ۳ امتیاز بازی با صبا را به دست بیاوریم.

بعد از این بازی هم اردوی تیم ملی برگزار می‎ شود. فکر می کنی در لیست کی روش حضور داشته باشی؟

این دیگر نظر کی روش است اما از زمان حضور او در تیم ملی همیشه جزو دعوت شده ها به تیم ملی بوده ام. امیدوارم این بار هم به تیم ملی دعوت شوم.

خیلی ها معتقدند که تیم ملی با این وضعیتی که دارد در جام جهانی توریست خواهد بود.

امسال می تواند سال خوبی برای فوتبال ایران باشد و باید در جام جهانی طلسم شکنی کرده و از گروه مان صعود کنیم اما برای این مسئله باید اردوها و بازی های تدارکاتی مناسب و خوبی را برگزار کنیم، کاری که تمام تیم های حاضر در جام جهانی انجام می دهند. حالا که به جام جهانی صعود کرده ایم نباید برای تفریح و گردش به برزیل برویم.

چه شد که برای بازی در سریال «پژمان» انتخاب شدی؟

برادران قاسم خانی نویسندگان این مجموعه از من درخواست کردند در این سریال بازی کنم. من هم چون این ۲ عزیز از بزرگان سینما و تلویزیون هستند بعد از صحبت با پژمان جمشیدی قبول کردم که در سریال پژمان بازی کنم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات