باشگاه پرسپولیس از زمان ورود محمد رویانیان خبرسازی هایی با مضمون های گوناگون را منتشر کرده که اغلب آن ها غلط از آب در آمده است. آخرین خبری که این باشگاه منتشر کرد و ۲ روز بعد تکذیب شد ماجرای پرسپولیسی شدن مسی ایران بود…

به گزارش افکارنیوز ، درحالی که سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود امیر حسین حاجی زاده با عقد قراردادی ۱۰ ساله به پرسپولیس پیوسته است اما خانواده و مربی اختصاصی این کودک فوتبالیست خبر پرسپولیسی شدن مشارالیه را تکذیب کردند. این خبر راباشگاه پرسپولیس از طریق سایت خود و عواملش در دیگر رسانه ها بسط و گشترش داده بود اما تنها۴۸ساعت پس از اینکه چنین خبری منتشر شد خانواده و مربی این کودک نابغه فوتبالیست اعلام کردند تا کنون امیرحسین حاجی زاده با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته است. حال دلیل اینکه سایت باشگاه پرسپولیس این خبر را روی خروجی خود قرارداد و حسین قدوسی با تماس های مکرر با خبرنگاران دیگر روزنامه ها و سایت ها از آن ها خواست خبر را منتشر کنند مشخص نیست.

احتمالا این فریبکاری هم در راستای دیگر خبرهای دروغی بود که دل باشگاه پرسپولیس بیرون آمد و مدتی هواداران این تیم را سرکار گذاشت. برای مثال ایجاد دانشگاه باشگاه پرسپولیس که نه مجوزی برای این کار داشت و نه عملی شد! نکته تامل برانگیز در ماجرای پرسپولیسی شدن مسی ایران وجود دارد مصاحبه های تندی بود که رویانیان پس از اعلام اینکه مسی ایران پرسپولیسی شده انجام داد. او حتی دلال ها را تهدید کرده بود چنانچه در ماجرای جذب این بازیکن دخالت کنند نام شان را رسانه های خواهد کرد درحالی که اساسا هیچ قراردادی با این بازیکن منعقد نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات