سرمربی اف سی سئول مدراکش را از یک ایرانی گرفته است

اعضای تیم استقلال در حالی برای بازی با اف سی سئول آماده می شوند که این بازی تقابل سرمربی اف سی سئول با کشوری است که وی مدرکش را از یک بومی این کشور دریافت کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، چی یونگ سو، سرمربی تیم اف سی سئول در حالی برای بازی با نماینده کشور ایران راهی تهران شده است که این بازی برای وی از ۲ جهت حائز اهمیت است.

گفتنی است: سرمربی تیم اف سی سئول مدرک مربیگری اش را از یک ایرانی دریافت کرده است. اعضای تیم اف سی سئول با شرایط خاص روبه رو شدند و اعلام شده است که سرمربی این تیم در حالی دراین تیم به موفقیت رسیده است که معتقد است مدرکش را برای همراهی تیم ها در کره جنوبی از مرتضی محصص دریافت کرده است.

**ساموئل و نوری جانشین نکونام و تیموریان

اعضای تیم استقلال برای بازی برگشت مقابل اف سی با شرایط ایده آلی روبه رو نیستند زیرا ۲ بازیکن اصلی خود را در اختیار ندارند.

تیم استقلال بدون نکونام و تیموریان در مقابل این حریف به میدان می روند و این در حالی است که قلعه نوعی نگران شرایط این تیم است زیرا بازیکنان ایده آل در اختیار تیم نیستند تا این تیم بتواند با شرایطی خاص و مناسب به میدان بروند.

شایان ذکر است: اعضای تیم استقلال قرار است ۲ بازیکن با آمادگی کامل را به جای نکونام و تیموریان راهی زمین مسابقه کنند.

گفتنی است: قرار شده است که ساموئل جانشین نکونام شود و تیم را در غیاب این بازیکن همراهی کند از طرفی نیز اعلام شده است که پژمان نوری نیز می تواند جای تیموریان را پر کند زیرا وی علاقه فراوانی دارد که در پست تخصصی اش به میدان رفته و آبی ها را همراهی کند به همین دلیل اگر شرایط برای وی مهیا شود می تواند به عنوان هافبک دفاعی استقلال راهی زمین مسابقه شود.

شایان ذکر است: غیبت این ۲ بازیکن در حالی است که قلعه نوعی از نکونام و تیموریان به عنوان ۲ بازیکن اصلی خود نام برده است اما ۲ مهره ی مهم و ارزشمند آبی ها در اختیار این تیم نیستند.

**استقلال با سه مهاجم

اعضای تیم استقلال بازی رفت به اف سی را از دست دادند اما برای بازی برگشت به گل نیاز دارند.

استقلال قرار است که در تهران با شرایط خاص حریف را همراهی کنند زیرا در این بازی احتیاج به ریسک است.

آبی ها قرار است در این بازی حریف را با شرایطی روبرو کنند که بتوانند به فینال مسابقات صعود کنند اما این اتفاق به سختی رخ می هد زیرا آبی ها در تهران نیاز به معجزه دارند و باید با شرایطی به میدان بروند که بتوانند گلهای خورده را جبران کنند.

گفتنی است، قلعه نوعی قصد دارد با سه مهاجم به میدان برود و گلهایی که اف سی به ثمر رسانده را جبران کند از طرفی اعلام شده است که امیر قلعه نوعی از به ثمر رسیدن گل توسط کره ای ها هراس زیادی دارد و در این خصوص برنامه هایی را در نظر گرفته است زیرا استقلال هم به گلزنی نیاز دارد و هم عدم دریافت گل.

استقلالی ها قصد دارند با مهاجمان آماده خود برای گلزنی اقدامات جدی را انجام دهند اما مهاجمان اصلی هنوز معرفی نشدند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات