مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا - دبی

بازیکن دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف ما رسیدن به عنوان قهرمانی آسیاست و فقط به این هدف فکر می کنیم

به گزارش افکارنیوز ، رحمان داودی اظهار داشت: درست است که هر بازی سختی و اهمیت خاص خود را دارد اما واقعا سطح بازی کویتی ها خیلی پایین تر از تیم ما بود. گاهی اوقات انقدر ضعیف بازی می کردند که روی کار تیم ما هم تاثیر گذاشته بود.

وی ادامه داد: ولاسکو ترجیح داد در این مسابقه همه بازیکنان به میدان بروند تا هم بازیکنانی که زیاد بازی می کنند زیاد تحت فشار نباشند و هم اینکه دیگر بازیکنان از کورس مسابقات دور نباشند و همچنان آماده به میدان رفتن باشند.

داوودی گفت: هنوز در اوایل مسابقات است. امیدوارم در روزهای آینده شرایطی پیش بیاید که باز هم بتوانم وارد میدان شوم و به تیم کمک کنم.

بازیکن دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درباره مسابقات مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم عراق هم تیم قدرتمندی باشد چون از تیم های درجه سوم آسیاست اما بازی با کره جنوبی برای ما بسیار مهم و حساس محسوب می شود. تمام تلاش خود را می کنیم که این تیم را شکست دهیم و به مرحله بالاتر صعود کنیم. فکر می کنم از این مسابقه کار ما در مسابقات قهرمانی آسیا به صورت جدی آغاز می شود.

وی تاکید کرد: از ابتدای شروع تمرینات تیم ملی هدف ما تکرار قهرمانی آسیا بود و فقط برای رسیدن به این هدف به دبی آمده ایم. کیفیت و توانایی تیم ملی ایران انقدر بالاست که بتوانیم قهرمان شویم چون یکی از بهترین تیم های آسیا هستیم.

داودی گفت: در این مسابقات تماشاگران خیلی کمک می کنند و رونقی به مسابقات داده اند. حتی بازی های امارات که میزبان رقابت هاست هم در این حد تماشاگر ندارد. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و به قهرمانی ما منتهی شود
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات