اخبار استقلال؛

اعضای تیم استقلال برای بازی با اف. سی سئول با مشکلات زیادی رو به رو هستند، به همین دلیل امیر قلعه نویی امیر قلعه نویی قصد دارد در تیم تغییر سیستم ایجاد کند.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی چند سیستم را در تمرینات استقلال مورد ارزیابی قرار داده است تا بر اساس توانایی بازیکنان و داشته هایش شرایط را تغییر داده و سیستمی را اعمال کند که می تواند استقلال را پیروز از زمین مسابقه خارج کند.

گفتنی است: اعضای تیم استقلال قرار است در بازی با اف. سی با تعداد هافبکهای نفوذی بیشتر به میدان بروند تا بتوانند با نفوذ و سرعت دادن به بازی به دروازۀ حریف نزدیک شوند.

از طرفی اعلام شده است که سر مربی استقلال به سیستم چهار- دو- سه – یک اعتقاد بیشتری دارد زیرا وی با استفاده از هافبکهای بیشتر در زمین مسابقه می تواند عدم گلزنی در کره را جبران کند.
زیرا احتمال باز شدن دروازۀ حریف را افزایش می دهد. از طرفی وی با غیبت چند مهرۀ اصلی اش، دچار مشکلات بیشتری شده است.

**بیک زاده در مقابل انتقادات از خود دفاع کرد

اعضای تیم استقلال درحالی با عدم حضور چند مهرۀ اصلی خود برای دیدار مهم با اف. سی سئول رو به رو هستند که امیر قلعه نویی ناچار است برای جبران عدم حضور این مهره ها از نفراتی استفاده کند که پیش از اینرو و در زمان حضور بازیکنان اصلی از آنها به عنوان مهره ی ذخیره استفاده کرد اما در حال حاضر شرایط تغییر کرده است و کادر فنی استقلال بدنبال نفرات جایگزین هستند و شرایط انتخاب بهترین مهره ی تیمشان را ندارند.

گفتنی است: هاشم بیک زاده جزء نفراتی است که از فصل پیش همراه امیر قلعه نوعی است اما در فصل جاری از وی انتقادات فراوان می شود و این بازیکن نیز در مقابل انتقادات نزد کادر فنی استقلال از خود دفاع کرد و مسائلی را مطرح نمود که مربیان تیم در جریان تمام امور مربوط به وی و تیم قرار بگیرند.

شایان ذکر است: امیر قلعه نوعی در خصوص استفاده از برخی مهره ها در تیم حساسیت خاصی دارد و حتی اعلام کرده است که از این پس با شرایط تیم راه حمایت و هدایت می کند که از تیم انتظار دارد زیرا تنها از نفراتی بهره می برد که می توانند برای استقلال مثمر ثمر باشند.

**فتح اله زاده به بازیکنان پیغام داد؛ این بازی حکم مرگ و زندگی را دارد

شرایط برای رسیدن به فینال آسیا در کشور کره مهیا نشده است به همین دلیل آبی ها در نظر دارند که وضعیت را برای رسیدن به فینال بازی ها در تهران مهیا کنند.

گفتنی است: اعضای تیم استقلال باید گلهای به ثمر رسیده توسط کره ای ها را در تهران جبران کنند اما از طرفی مدیرعامل تیم استقلال اعلام کرده است که شرایط برای رسیدن به فینال سخت است و بازیکنان باید همه ی فکر و ذکر خود را معطوف به این دیدار آسیایی کنند و از تمام حواشی و مسائل اطراف تیم که باعث می شود آرامش استقلال دچار مشکل شود پرهیز کنند و شرایط را به نفع خود پیش ببرند.

شایان ذکر است: فتح اله زاده در این خصوص پیغام داده است که اوضاع باید هر طور شده به نفع تیم استقلال تمام شود زیرا این بازی از تمام دیدارهای استقلال در لیگ و آسیا که تا بحال انجام داده، مهمتر است و شرایط برای بازیکنان به گونه ای است که باید هر طور شده در صدد جبران گذشته بر آیند و بازی رفت که دو گل را دریافت کردند جبران شود زیرا این دیدار به بازی مرگ و زندگی استقلال است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات