سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: جامعه فوتبال با اقدامات خود نشان داده اند که از روز بسته اند، من به جز مردم از کسی توقع ندارم.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نوعی با بیان این مطلب افزود: جامعه فوتبال دلش نبود قلعه نوعی با استقلال تا این مرحله در آسیا بالا بیاید البته من علی کفاشیان را مستثنی می دانم و شخصا خدمت وی ارادت دارم وی کسی بودکه تیم ملی را به جام جهانی برد و بسیاری از موفقیت ها را کسب کرد اما سایرین از رو بستند.

قلعه نوعی توضیح داد: در بازی استقلال مقابل اف سی سئول گزارشگر ایرانی مسابقه می گوید چرا کره ایها کاری نمی کنند؟ نمی گوید استقلالیها با حرکات تکتیکی راه را بر آنها بسته اند این چیزی است که در تلویزیون پخش شده و شاهد زنده است.

وی افزود: از سوی دیگر در برنامه ۹۰ شاهد بودیم که برد استقلال را در آخر نشان دادند و نکته دیگری هم که در این برنامه مطرح شد این بود که چرا اف سی سئول قبل از بازی با استقلال مقابل الاهلی مسابقه داده است و استقلال هیچ مسابقه ای نداشته است آخر این را بر چه اساسی می گویند کجا اف سی سئول باالاهلی بازی کرده است؟ کدام عقل سلیم می گوید استقلال در فاصله یک هفته ای بین بازی بوریرام و اف سی سئول به تهران بیاید و یک مسابقه بدهد و برود؟

سرمربی استقلال در خصوص محرومیت خود در کمیته انضباطی هم ابراز گله مندی کرد: در بازی مقابل ذوب آهن به دلیل اعتراض های من به داور یک جلسه محرومم کرده اند آیا این عدالت است؟ من دوست دارم گزارش ناظر بازی، ناظر فدراسیون و داوری را به مردم نشان دهند و ببینند و قضاوت کنند.

قلعه نوعی تاکید کرد: در بازی مقابل اف سی سئول تنها انتظاری که دارم از مردم است آنها بارها ثابت کرده اند که در شرایط سخت با ما بوده اند اما از آنها می خواهم که سعد صدر داشته باشند و تا دقایق آخر بازی را نگاه کنند نتیجه دست خداست و فقط ما تکلیفمان این است که درست عمل کنیم امیدوارم با عنایت اهل بیت و به لطف خدا روز چهارشنبه مقابل چشمان ۱۰۰ هزار تماشاگر یک جشن ملی بگیریم.

اولین هدفمان مقابل اف سی سئول گل نخوردن است

امیر قلعه نوعی در پاسخ به این سوال که از نظر فنی چه برنامه هایی برای گرفتن سرعت بالای کره ایها دارد اذعان داشت: ما تا دیروز از نظر روحی و روانی روی بازیکنان استقلال کار می کردیم زیرا وقتی تیمی می بازد تحت فشار قرار می گیرد از دیروز به انجام تمرینات تاکتیکی، روی آورده ایم.

وی ادامه داد: برای مهار سرعت بالای کره ایها اولین هدفمان این است که گل نخوریم دومین هدف هم این است که ارتباط بین خط هافبک و فوروارد آنها را قطعی کنیم. زیرا میدانم تیم اف سی سئول از نظر دفاعی آسیب پذیر است.

سرمربی آبی پوشان پایتخت به بازی دور رفت مقابل اف سی سئول اشاره کرد و گفت: در بازی دور رفت هم ما تا دقیقه ۳۵ بازی به خوبی ارتباط بین خط هافبک و فورواد را قطع کرده بودیم اما در دقیقه ۴۷ روی یک اشتباه بچه گانه گل خوردیم و بعد از این بازیکنان ما احساساتی شدند.

وی اضافه کرد: من در میان دو نیمه بازی تنها نکته ای که به بازیکنان گفتم این بود که سعی کنید گل نخورید من از تیمی که ملی پوشان بزرگی در آن بازی می کنند انتظار دارم که حرفهای تاکتیکی مربی خود را به خوبی پیاده کنند و احساسی نباشند.

قلعه نوعی تاکید کرد: استقلال مقابل اف سی سئول بازی منطقی را انجام داد و فقط از روی اشتباهات بچه گانه گل خوردیم من فیلم بازی را به تیمم نشان داده ام و آنها متوجه اشتباهات خود شده اند فکر می کنم صعود دور از ذهن نباشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات