دروازه بان برزیلی پرسپولیس از همه چیز در تیمش راضی است: «برای من همه چیز خوب است. از شرایط تیم هم راضی هستم. ما هر روز بهتر می شویم و این پیشرفت در کیفیت بازیمان مشهود است. همین حالا برای بازی صبا آماده می شویم و پس از آن هم نوبت مسابقات بعدی می رسد. »

به گزارش افکارنیوز ، دروازه بان برزیلی پرسپولیس از همه چیز در تیمش راضی است: «برای من همه چیز خوب است. از شرایط تیم هم راضی هستم. ما هر روز بهتر می شویم و این پیشرفت در کیفیت بازیمان مشهود است. همین حالا برای بازی صبا آماده می شویم و پس از آن هم نوبت مسابقات بعدی می رسد. »

جونیور نیلسون کوریا نگران بازی روز جمعه تیمش در قم است: «دو سه بازی از صبا دیدهام. ما در شهر قم بازی سختی در پیش داریم، باید مقابل این تیم هوشیار باشیم. هر چقدر از مسابقات می گذرد بازی ها فشرده تر می شوند. باز هم تاکید می کنم مسابقه سختی با صبا داریم. صبا تیم سرعتی است. »

نیلسون بازی رفت استقلال و اف سی سئول را تماشا کرده و به موفقیت آبی ها در بازی برگشت خوشبین است: «من این مسابقه را دیدم. استقلال ۲- صفر باخت اما گمان نمی کنم همه چیز برای این تیم تمام شده باشد. زندگی ادامه دارد و در بازی برگشت خیلی اتفاقات می تواند بیفتد. استقلال فرصت جبران دارد. »

امسال هم رابطه او با هواداران پرسپولیس حسابی خوب است: «کاملا متوجه علاقه هواداران پرسپولیس شده ام. آنها همیشه من را مورد لطف خودشان قرار می دهند. در خیابان، در فروشگاه یا هر جای دیگری که من را می بینند، سعی دارند کاری کنند که نیلسون خوشحال شود. »

علاوه بر پرسپولیسی ها، استقلالی ها هم نیلسون را دوست دارند: «طرفداران پرسپولیس به خوبی می دانند من کارم را چقدر دوست دارم. آنها از این موضوع آگاهی دارند که پرسپولیس جای مهمی در قلب من دارد. نکته جالب این است که بارها شده مردمی به سمت من آمده اند و پس از اینکه یک جمله حرف زده اند، گفته اند استقلالی اند. این طرفداران هم هیچ وقت به من بی احترامی نکردند. حتی یک بار یکی از آنها گفت درست است استقلالی است ولی من را دوست دارد و حتی دعوت کرد به تیم مورد علاقه اش بپیوندم. »

او احتمال اینکه روزی از پرسپولیس به استقلال برود را رد نمی کند: «در دنیای امروز فوتبال اینگونه اتفاقات طبیعی به نظر می رسد. بازیکنان بزرگ از تیم های بزرگ به تیم های رقیب منتقل می شوند و این موضوع محتمل است. با این وجود من از شرایطم در پرسپولیس راضی هستم و به خاطر علاقه ای که هواداران از خودشان نشان می دهند، دلیلی برای ترک این تیم نمی بینم. البته می دانم احمدرضا عابدزاده قبل از اینکه به پرسپولیس ملحق شود در استقلال بازی می کرده است. »
جالب اینکه نیلسون شناخت خوبی از احمدرضا عابدزاده دارد: «من از او خیلی شنیده ام. از همان روزهای اولی که به پرسپولیس آمدم، صحبت از عابدزاده بود. او یک اسطوره نه فقط برای پرسپولیس که برای فوتبال ایران است. هر چند تا به امروز فرصت نشده است با او صحبت کنم ولی دوست دارم از طریق امیر، پسرش روزی با عابدزاده بزرگ حرف بزنم. برخی از من سوال می کنند که آیا به خاطر عابدزاده پیراهن شبیه به پیراهن او را می پوشی که پاسخ من مثبت است. بله؛ من به خاطر احمدرضا این پیراهن را می پوشم. »

اما دروازه بان برزیلی پرسپولیس از هموطنش جانواریو که در استقلال بازی می کرد، شناخت چندانی ندارد: «من به صورت کلی درباره فابیو اخباری شنیده ام. می دانم او خیلی محبوب بوده است اما خبری از شرایطش ندارم. فقط اخیرا شنیدم فوتبال را کنار گذاشته است. »

شماره یک پرسپولیس احتمال خداحافظی از فوتبال در پایان فصل را رد نمی کند: «الان نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم. شاید بله و شاید نه. آینده همه چیز را روشن می کند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات