حمید سوریان پرافتخار ترین فرنگی کار ایرانی گفت فراری قرمز رنگ معروف ۸ میلیارد تومانی با مجوز او وارد ایران شده، ولی او نه مجوز و نه وارد کننده آن را دیده است.

به گزارش افکارنیوز ، سوریان در گفت و گویی با روزنامه تماشا توضیحاتی در باره این خودروی لوکس که این روزها خبرساز شده داد.

پیش از این صدا و سیما نیز گزارشی از این فراری قرمز رنگ داد و گفت این خودرو که محصول سال ۲۰۱۲ است ۲۰۰۰ کیلومتر کارکرد دارد و بهای آن ۸۵ میلیارد ریال است.
البته درگزارش صدا وسیما اشاره ای به نام صاحب این فراری نشد، ولی خبرهایی که رسانه های مختلف منتشر کرده اند نام صاحب آن را حمید سوریان عنوان کرده اند.
سوریان فرنگی کار وزن ۵۵ کیلوگرم است که تاکنون یک مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن، پنج مدال طلای جهانی و دو مدال طلای آسیا را کسب کرده است.
قهرمان جهان و آسیا در این گفت و گو قیمت اعلام شده برای این خودرو را اغراق آمیز دانست و گفت: مابه التفاوت قیمتش با مازارتی و پورشه هایی که وارد می کردند خیلی ناچیز است.

وی درعین حال گفت: بله من یک مجوز ماشین داشتم و چند وقت پیش با مجوز من این ماشین به داخل آمد ولی متعلق به من نیست.

گفته می شود که سوریان مجوز ورود این خودرو را از محمود احمدی نژاد رییس جمهوری سابق هدیه گرفته است.

وی گفت که مجوز ورود این خودرو مربوط به یک سال قبل از بازی های المپیک است.

وی درپاسخ به پرسش های متعدد خبرنگار تایید کرد که این خودرو یک فراری قرمز رنگ است ولی گفت: من خودم (این خودرو را) نیاوردم. اصلا مجوز را (ندیده ام) . کسی که (آن را) آورده (هم) نمی شناسم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات