مدیرفنی تیم ابومسلم مشهد به لغو دومین دیدار این تیم در لیگ دسته یک فوتبال اشاره کرد و گفت: چرا مدیران کل ورزش و جوانان مشهد اصرار دارند این تیم دولتی شود و این ضربه ها را به تیم وارد می کند.

به گزارش افکارنیوز ، خداداد عزیزی، تصریح کرد: با این همه سابقه حضورم در فوتبال با چنین مساله ای روبه رو نشده بودم. من از رفتار آقایان در قبال تیم ابومسلم مشهد تعجب می کنم.

او خاطرنشان کرد: با وجود آنکه دو هفته از رقابت های لیگ دسته یک می گذرد و فصل نقل و انتقالات نیز پایان یافته است، اما آقایان اصرار دارند تا بازیکنان خود را وارد تیم ابومسلم کنند.

مدیرفنی تیم ابومسلم مشهد همچنین از برگزاری جلسه ای در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: در این جلسه احتمالا سرپرست وزارت نیز حضور داشته باشد تا بتوانیم مشکلات تیم ابومسلم را حل کنیم. البته گویا نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه حضور پیدا خواهند کرد.

عزیزی با مطرح کردن این سوال که چرا آقایان اصرار می کنند تیم ابومسلم به اداره کل ورزش و جوانان مشهد داده شود، گفت: سوال من از نماینده مردم مشهد این است که چرا به اصل ۴۴ قانون اساسی که به بحث انتقال شرکت های دولتی به خصوصی است، توجهی ندارد.

بازیکن سابق تیم ملی افزود: چرا نماینده مجلس اصرار دارد تیم را از بخش خصوصی بگیرد و به اداره دولتی منتقل کند. مگر ایشان نماینده مردم مشهد در مجلس نیستند؟ ایشان نماینده طرفداران ابومسلم مشهد و من خداداد عزیز نیز است.

او اظهار کرد: آقای نماینده یک بار هم پای حرف های من خداداد عزیزی بنشینید چرا فقط سنگ اداره کل ورزش و جوانان مشهد را به سینه می زنید مگر ما مشهدی نیستیم. چرا اصرار دارید تیم را دولتی کنید. اگر می گویید در این چند وقت اخیر ابومسلم به تعهداتش عمل نکرده، من از شما می پرسم آیا همه تیم ها به تعهدات خود عمل کرده اند که می گویید نکرده ایم؟

عزیزی تصریح کرد: دلیل این همه اصرار برای واگذاری تیم ابومسلم به اداره کل ورزش و جوانان مشهد چیست؟

او به تلاش مدیران اداره ورزش و جوانان مشهد برای جذب بازیکن نیز اشاره کرد و گفت: من همین جا به تمامی مدیران باشگاه های لیگ دسته یک می گویم که این آقایان بعد از برگزاری دو بازی و پس از آنکه حدود ۲۰ روز است که زمان ثبت قراردادها می گذرد، در تلاش برای جذب بازیکنان جدید به تیم ابومسلمی هستند که می خواهند به دست بیاورند.

مدیرفنی تیم ابومسلم مشهد تصریح کرد: مدیران تیم ابومسلم سه سال است که از جیب خودشان برای این تیم هزینه می کنند و اگر فقط اهمین دو ماه است که به تعهدات خود عمل نمی کنند، چرا این همه جنجال راه می اندازید؟ شاید دلیل من این باشد که سرمربی موردنظر شما را عوض کرده اند.

عزیزی به حمایت مردم مشهد از تیم ابومسلم اشاره کرد و گفت: مردم مشهد نگران تیم شهرشان هستند, اتفاقات اخیر قطعا به ضرر تیم ابومسلم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات