مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه هر سه نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا بتوانند به مرحله بعدی صعود کنند، گفت: بازیکنان پرسپولیس باید برای قهرمانی و شاد کردن دل هواداران در دیدار مقابل داماش گیلان بجنگند و با تمام وجود تلاش کنند.

محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق افزود: اوضاع تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار با داماش گیلان مناسب است و طبق گزارش سرمربی تیم که چهارشنبه شب به بنده و دکتر مالکی رئیس هیات مدیره باشگاه ارائه کرد، مشکل خاصی وجود ندارد.

وی افزود: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس همدل و متحد هستند تا برای قهرمانی در جام حذفی دل هواداران را شاد کنند. بازیکنان پرسپولیس باید بدانند که شان و منزلت و توان فنی آنها و همچنین جایگاه پرسپولیس این است که این تیم پرطرفدار بار دیگر به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بازگشته و با قهرمانی در جام حذفی، هم افتخاری برای پرسپولیس بیافرینند، هم دل هواداران را شاد کنند و هم اینکه سهمیه آسیایی را از این طریق کسب کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس باید در دیدار مقابل داماش گیلان تمام تلاش خود را به کار بگیرند و برای قهرمانی بجنگند. امیدواریم پرسپولیس با فتح جام حدفی مسیر پرافتخاری را در سال ۹۲ طی کند و انتظارات هوادارانش را بر آورده نماید.

وی درباره نتایج نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم اظهار داشت: تیم استقلال در دیدار مقابل الهلال دست به کار بزرگی زد و بازیکنان این تیم توانستند با کسب سه امتیاز در خانه حریف راه صعود خود را هموار کنند. آنها در شرایطی که از حریف عقب بودند، تلاش و غیرت زیادی به خرج دادند که جا دارد به کادر فنی و اعضای این تیم تبریک و خسته نباشید بگوئیم.

رویانیان خاطرنشان کرد: تیم های سپاهان و تراکتورسازی نیز توان و ظرفیت بالایی دارند و باختی که این هفته متحمل شدند چیزی از ارزش و شایستگی های آنها کم نمی کند. امیدواریم هر سه نماینده فوتبال ایران در ادامه مسابقات بتوانند جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کرده و نمایندگان شایسته ای برای فوتبال ایران باشند و بتوانند به حق خود برسند.

وی اضافه کرد: امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۹۲ چه در ادامه مسابقات فصل جاری و چه در فصل جدید رقابت های باشگاهی بتواند نتایج در خور توجهی کسب کرده و شاهد بازگشت پرسپولیس به روزهای پرافتخار باشیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: قطعا رسیدن به چنین هدفی دور از دسترس نیست چرا که ما بهترین های ایران را داریم و آنها می توانند با همت و تلاش مضاعف نمایندگان خوبی برای ۳۰ میلیون هوادار پرسپولیس باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات