مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تنها تیم غرب آسیا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان هستیم و فینالیست هم نشویم چیزی از شایستگی مان کم نمی شود.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده دقایقی پیش در تمرین استقلال حضور پیدا کرد. مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران در خصوص بازی حساس فردای استقلال برابر اف. سی. سئول اظهار داشت: تمام سعی و تلاش بچه های ما کسب پیروزی است. می دانیم هیچ غیرممکنی وجود ندارد و از این رو بچه های ما با انگیزه بالا وارد زمین می شوند.

فتح الله زاده در ادامه گفت: برد و باخت همیشه در فوتبال وجود دارد و بیشتر از هرکسی این کادر فنی و بازیکنان هستند که از باخت ناراحت می شوند. در بازی رفت ما به هیچ وجه مستحق باخت نبودیم. حتی با وجود بازی که من از استقلال در نیمه اول دیدم احساس کردم می توانیم بازی را ببریم، اما بدشانسی آوردیم و نتوانستیم به پیروزی برسیم. به نظرم اگر بچه ها آ رامش خود را حفظ می کردند و بر بازی بیشتر مسلط بودند می توانستیم بعد از عقب افتادن از حریف گل بزنیم با این حال هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

مدیرعامل استقلال در ادامه با تمجید از عملکرد استقلال در بازی های آسیایی گفت: استقلال در حال حاضر تنها تیمی است که از غرب آسیا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده و بقیه تیم ها حذف شده اند. اینکه ما امروز به عنوان تنها تیم غرب آسیا در این مرحله قرار داریم گویای عملکرد مطلوب مان در بازی های آسیایی است به همین دلیل من به بچه ها خسته نباشید می گویم و امیدوارم فردا هم بتوانیم به فینال صعود کنیم هرچند در غیر این صورت هم چیزی از شایستگی های مان کم نمی شود.

فتح الله زاده با دعوت از هواداران استقلال برای حضور در ورزشگاه گفت: من از هواداران عزیزمان که همیشه حامی استقلال بودند، می خواهم به ورزشگاه بیایند، آنها ماموریت سنگینی بر عهده دارند. از هواداران استقلال می خواهم از دقیقه اول تا آخر یکپارچه تیم را تشویق کنند و حتی یک دقیقه هم ننشینند. به حریف احترام بگذارند و فقط استقلال را مورد حمایت قرار بدهند. اگر ما حتی یک گل بخوریم می توانیم چهار گل به حریف بزنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم. بازی با نوف باخور نمونه ای بارز بر اینکه هر نتیجه ای را می توان جبران کرد، بود. در بازی بایرن مونیخ هم هواداران این تیم بعد از اینکه بایرن یک بر صفر از حریفش عقب افتاد یکپارچه آن را تشویق کردند و نتیجه حمایت های شان برد ۲ بر یک بایرن شد. به همین دلیل من از هواداران استقلال می خواهم هرگز ناامید نشوند و در طول بازی یکپارچه استقلال را حمایت کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آندرانیک تیموریان به عنوان اولین حامی ورزشکار محیط زیست از سوی سازمان محیط زیست انتخاب شده، گفت: خوشحالم که در این زمینه هم ما رکوردشکنی کردیم. تیموریان در زمین همیشه خشن فوتبال بازی می کند و به عنوان یک بازیکن موثر برای ما در زمین حاضر می شود او درست است که در زمین خشن است، اما روح خیلی لطیفی دارد تا این حرکت هم نمونه ای بر روح لطیف او باشد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات