در پی درج خبری با عنوان جولان دلالان در باشگاه ذوب آهن؛ بوناچیچ می رود! در پایگاه خبری افکارنیوز روابط عمومی این باشگاه فرهنگی ورزشی جوابیه ای برای افکارنیوز ارسال کرده است که متن آن به شرح زیر عیناً به استحضار خوانندگان محترم پایگاه خبری افکارنیوز می رسد.

گروه ورزشی - در پی درج خبری با عنوان جولان دلالان در باشگاه ذوب آهن؛ بوناچیچ می رود! در پایگاه خبری افکارنیوز روابط عمومی این باشگاه فرهنگی ورزشی جوابیه ای برای افکارنیوز ارسال کرده است که متن آن به شرح زیر عیناً به استحضار خوانندگان محترم پایگاه خبری افکارنیوز می رسد.
جوابیه:
همانطور که به خوبی استحضار دارید طرح و نشر مطالبی با پیش زمینه و تحت عنوان کلی «شنیده می شود» و «براساس شایعات موجود» و البته موارد مشابه دیگر دلیل محکم و متقنی بر انتشار هیچگونه مطلب و مقاله ای نیست و نخواهد بود و از طرفی در این مورد مواردی چند قابل طرح است:
۱- سعید آذری مدیرعامل باشگاه طی مطالبی چند، حمایت قاطعانه خویش را از ادامه مربی گری لوکا بوناچیچ در تیم ذوب آهن اعلام کرده است و تا این لحظه هیچگونه صحبتی مبنی بر جایگزینی وی با هر مربی دیگری مطرح نیست.
۲- با توجه به سابقه طولانی پیشین و آشنایی کامل و جامع مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از فضای کلی و جزئی فوتبال کشور، ایشان همیشه قائل به این بوده اند که برای تمامی مسائل باشگاه از جمله به استخدام گرفتن بازیکن و مربی، در چارچوب مقررات رسمی و تدوین شده از طرف فدراسیون فوتبال و مجامع بین المللی فوتبال اقدام کرده و ذکر متعدد حضور و ارتباط با دلالان و رفت. آمد آن ها در باشگاه ذوب آهن کذب محض بوده و از جمله مصادیق بارز نشر اکاذیب محسوب می گردد.
۳- بایستی اذعان نماییم که دلالان پیش از آمدن سعید آذری به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن در این باشگاه فرهنگی ورزشی رخنه کرده و ایشان در حال پاکسازی باشگاه از چنین معلوم الحالانی است.
۴- طرح و نشر اکاذیبی که بر اساس دو کلمه «شایعه» و «شنیده ها» شکل می گیرد حاصل وهم و خیال نویسنده مطلب بوده و چنین هجمه های غیر مستندی نخواهد توانست تمرکز باشگاه و خانواده بزرگ ورزشی ذوب آهن را در این مقطع حساس برهم زده و روند رو به جلوی این باشگاه پرافتخار کشور را متوقف سازد.
۵- از آن رسانه محترم انتظار می رود در شرایطی که مقام معظم رهبری با درایت و راهبری راهگشای خویش در این ارتباط فرموده اند: از نشر چنین مطالبی که فضای ورزش کشور را مسموم ساخته و موجبات بدگمانی و عدم اعتماد مردم شریف ایران اسلامی به مسئولین و مدیران خدوم خود می شود پرهیز کنند.
در هرحال مطابق با قوانین و آیین نامه های مصوب قانون مطبوعات کشور؛ خواهشمندیم جوابیه فوق در اسرع وقت بر روی خروجی آن رسانه محترم قرار گرفته و به اطلاع همگان رسانیده شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات