نظری؛

مهاجم این فصل استقلال زیاد از شوخی های سایر بازیکنان رضایت ندارد و این رفتار خیلی زود به او برخورده است.

به گزارش افکارنیوز، یکی از بازیکنان استقلال که هفته هاست عملکرد خوبی ندارد ولی باز هم در ترکیب آبی پوشان به میدان می رود، محمد مهدی نظری است که تاکنون نتوانسته یک گل برای استقلال به ثمر برساند.

ولی جایگاهش در تیم را از دست نداده و بازیکنی مانند برهانی که در هفته اول لیگ گل زد و به طور کل به عنوان بهترین گلزن آبی پوشان به حساب می آید، روی نیمکت می نشیند. بازی کردن های نظری آن هم در شرایطی که عملکرد خوبی ندارد باعث شده همبازیانش با طعنه با او حرف بزنند و این بازیکن را پسر قلعه نویی بدانند.

اما مهاجم این فصل استقلال زیاد از شوخی های سایر بازیکنان رضایت ندارد و این رفتار خیلی زود به او برخورده است. به طوری که برای از بین رفتن جوی که علیه او به راه افتاده مجبور شد واکنش نشان بدهد.

قبل از تمرین روز یکشنبه استقلال وقتی بازیکنان به رسم روزهای گذشته شروع به سر به سر گذاشتن با نظری کردند، این بازیکن با دلخوری اعلام کرد که لطفا به من نگویید" پسر قلعه نویی" من از این موضوع ناراحت می شوم. زیرا اگر در ترکیب قرار می گیرم فقط به واسطه توانایی های خودم است. این واکنش نظری برای بازیکنان با سابقه عجیب بود تا جایی که تصمیم گرفتند دیگر با مهاجم جوان این تیم شوخی نکنند.

نکته قابل توجه اینکه برخی بازیکنان بزرگتر تیم که معمولا با سایر آبی پوشان شوخی می کنند بعد از تمرین خطاب به صادقی می گفتند: «بار آخرت باشد که در مصاحبه هایت می گویی، بازیکنان استقلال همه مثل پسران قلعه نویی هستند، زیرا در تیم نفراتی هستند که از این جمله تو خوششان نمی آید و ممکن است واکنش عجیبی از سوی آنها شاهد باشی! »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات