ساعت ها به آغاز بازی استقلال و اف سی سئول باقی مانده اما هواداران بسیاری پشت درب ورزشگاه آزادی انتظار می کشند تا درب ها بازشده و به سوی سکوها هجوم ببرند. به نظر می رسد بازی امشب استقلال پرتماشاگرترین بازی سال های اخیر فوتبال ایران باشد…

به گزارش افکارنیوز ، درحالی که ساعت ها به آغاز بازی استقلال و اف سی سئول کره جنوبی باقی مانده هواداران استقلال با تجمع در حاشیه ورزشگاه آزادی انتظار می کشند هرچه زودتر درب ها باز شده و سکوهای ورزشگاه آزادی را اشغال کنند.

تعداد هوادارانی که برای باز شدن درب ورزشگاه آزادی انتظار می کشند بسیار چشمگیر است و به نظر می رسد با توجه به استقبال قابل توجه هواداران استقلال از این بازی بزرگ ساعت ها قبل از اینکه بازی شروع بشود، گنجایش ورزشگاه آزادی کاملا پر بشود. عمده دلیلی که باعث شده هواداران استقلال از ساعت ها قبل برای ورود به ورزشگاه آزادی اقدام کنند باختی است که آبی ها در بازی رفت متحمل شدند و البته حس انتقام از تیم اف سی سئول که سابق با نام آنیاینگ کره جنوبی در همین ورزشگاه آزادی استقلال را مغلوب کرد. آیا هجوم همه جانبه استقلالی ها به ورزشگاه آزادی موجب پیروزی نماینده ایران و فینالیست شدن آبی ها بعد از سال ها خواهد شد؟ !
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات