اخبار کوتاه از استقلال

سرمربی استقلال آخرین جلسه فنی خود با دستیارانش را برگزار کرد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال که امروز (چهارشنبه) باید بازی برگشت خود در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل اف سی سئول کره جنوبی برگزار کند، از روز گذشته در هتل آکادمی اردوی خود را تشکیل داد.

آخرین جلسه قلعه نویی و دستیارانش

ساعت ۲۲: ۳۰ شب گذشته امیر قلعه نویی به همراه دستیاران خود آخرین جلسه فنی را برگزار کرد و بار دیگر به مرور فیلم بازی های اف سی سئول پرداخت. در این جلسه که زمان زیادی طول کشید مجید صالح دستیار اول سرمربی استقلال نکاتی را یادداشت کرد. قرار است آخرین جلسه کادر فنی با بازیکنان امروز برگزار شود.

پایکوبی آبی پوشان روی میز شام!

محمد باقر قالیباف شهردار تهران که به همراه حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران و مدیرعامل سابق پرسپولیس در اردوی استقلال حضور یافته بود پس از سخنرانی در جمع بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال شام را کنار آبی پوشان صرف کرد. در لحظه ای که شهردار تهران قصد ترک میز شام را داشت، به علی فتح الله زاده و حبیب کاشانی گفت چه پاداشی به در صورت صعود بازیکنان استقلال به فینال آسیا پیشنهاد می دهند. پس از صحبت های قالیباف با مدیرعامل استقلال، وی در جمع بازیکنان اعلام کرد در صورت عبور آنها از نماینده کره و صعود به فینال آسیا به هر کدام یک دستگاه آپارتمان اهدا خواهد شد. پس از این اعلام این خبر از سوی شهردار تهران، بازیکنان استقلال که از شنیدن این خبر خوشحال شده بودند، برای قالیباف دست زدند و با قاشق و چنگال به روی میز می کوبیدند!

قلعه نویی استقلالی ها را تحریک کرد

یکی از روش های امیر قلعه نویی برای افزایش انگیزه شاگردان خود در بازی های حساس، پخش بازی های خاطره انگیز گذشته استقلال است. سرمربی استقلال با کمک دوستانش فیلم بازی ها و پیروزی های استقلال در آسیا را برای بازیکنان این تیم پخش کرد تا انگیزه آنها را بالا ببرد.

نکونام در اردوی استقلال

جواد نکونام به دلیل ۲ اخطاره بودن در دیدار امروز مقابل اف سی سئول حضور ندارد. با این وجود کاپیتان تیم ملی کشورمان در اردوی استقلال حاضر شد و با برخی از بازیکنان این تیم صحبت کرد. همچنین نکونام دقایقی با محمد باقر قالیباف شهردار تهران صحبت کرد. آندرانیک تیموریان نیز در آخرین تمرین آبی پوشان حضور یافت ولی پس از تقدیری که سازمان محیط زیست از این بازیکن انجام داد، تمرین آبی پوشان را ترک کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات