دردسر تازه برای سرخپوشان

وکیل باشگاه پرسپولیس از شکایت هافبک پیشین و برزیلی این تیم از سرخپوشان به فیفا خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، مصطفی شکری، در واکنش به صحبت های وحید هاشمیان مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس ۵ درصد مالیات قرارداد او را پرداخت نکرده، اظهار داشت: براساس قانون پرسپولیس و تمام باشگاه ها موظف هستند بعد از امضای قرارداد با بازیکن و مربی ۵ درصد از قراردادشان را برای مالیات مستقیم کسر و آن مبلغ را به اداره دارایی واریز کنند و فیش واریزی را به طرف قرارداد تحویل دهند. البته به تازگی ۵ درصد به ۳ درصد کاهش پیدا کرده اما این مربوط به قراردادهای قبلی نمی شود.

وی ادامه داد: از روال مالی این مسئله خبری ندارم و فقط از نظر حقوقی در این باره صحبت می کنم. متاسفانه شاهد بوده ایم که این اتفاقات بارها رخ داده اما مسئولیت آن به عهده باشگاه است.

وکیل باشگاه پرسپولیس از شکایت جدیدی علیه این باشگاه به فیفا خبر داد و گفت: تیاگو فراگا هافبک برزیلی و پیشین پرسپولیس از باشگاه پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کرده و نامه فیفا در این خصوص به دست ما رسیده است. مسئولان فدارسیون جهانی فوتبال از ما خواسته اند مستندات خودمان را در این خصوص به آنها ارائه دهیم تا پرونده در دست بررسی قرار بگیرد. فعلا در همین حد این پرونده پیش رفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات