تیم استقلال تهران امروز به عنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بازی برگشت خود را مقابل اف سی سئول کره جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار می کند. استقلال در بازی گذشته خود در سئول یک مغلوب تاکتیکی بود و با دریافت دو گل تن به شکست داد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم استقلال تهران امروز به عنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بازی برگشت خود را مقابل اف سی سئول کره جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار می کند. استقلال در بازی گذشته خود در سئول یک مغلوب تاکتیکی بود و با دریافت دو گل تن به شکست داد.

تغییر سیستم به ۲-۴-۴ لوزی نیز بین دو نیمه در بازی گذشته برای رسیدن به هدف و تحت فشار قراردادن استقلال کمک بیشتری به تیم سئول کرد. برای بازی امروز استقلال نیاز به بستن کناره های زمین دارد و بازیکنانی که بتوانند در فاز دفاع و حمله دو مدافع کناری تیم سئول را تحت تاثیر قرار دهند.

نقطه قوت نماینده کره ای ها مدافعین کناری و خط هافبک تیم سئول است و این تیم از یک بازی فراگیر و استفاده از تمامی قابلیت های تیمی در فاز حمله بهره مند می شود ضمن اینکه قابلیت بازی مالکانه و توسعه آن به کناره ها و استفاده از دو مدافع کناری را دارند.

استقلال برای این مسابقه باید با جرات بازی کند و برای پیروز شدن به زمین برود و کنترل بازی به وسیله حفظ توپ و استفاده از سه مهاجم جهت از کار انداختن مدافعین کناری تیم سئول کلید این مسابقه مهم است.

به هر حال مانند فصول گذشته استقلال مشکلات زیادی داشته و دارد که مهم ترین آنها معضلات مالی و بی پولی است و رسیدن به این مرحله نیز جای قدردانی از کلیه اعضای این تیم را دارد.

باشگاه های شرق آسیا به لحاظ امکانات سخت افزاری و نرم افزاری قابل مقایسه با باشگاه های داخل کشور نیستند به همین دلیل حضور استقلال در جمع ۴ تیم برتر قاره کهن و در حالی که ۳ تیم از کشورهای شرق خود را به این مرحله رسانده اند مغتنم است.

بدون شک حضور هواداران نیز می تواند شرایط را برای تیم کره ای سخت کند. سال هاست تیمی از ایران به فینال این مسابقات راه نیافته و امیدوارم تیم استقلال در سالی که منتهی به جام جهانی است بتواند پیروز شده و به فینال لیگ قهرمانان راه یابد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات